Ripple CEO’su: Libra 2023’e kadar başlamayacak

Ripple CEO’su: Libra 2023’e kadar başlamayacak
  • 15 Ekim 2019

Blockchain ödemeler ağı Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse, Facebook'un 2023'ten önce Libra’yı başlatamayacağını düşünüyor. 7 Ekim'de Fortune ile yapılan bir röportajda konuşan Brad Garlinghouse, düzenleyici geri gönderimin haziran ayında açıklanan projeyi geciktirebileceğini ifade ediyor

“Libra’ya bahse girerim… Diyelim ki, 2022'nin sonunda bileLibra’nın fırlatılmayacağını düşünüyorum.”

Garlinghouse ayrıca, dijital para birliği planlarında hükümetlerin dünya çapında Facebook ile ortaya koyduğu çeşitli sorunlara dikkat çekti. Para ihracının devletin elinde kalması gerektiğini savunarak en son endişelerini dile getiren Almanya'nın maliye bakanıydı.

Apple CEO'su Tim Cook da 4 Ekim'de yaptığı açıklamada, teknoloji devinin Facebook’un liderliğini takip etmeyeceğini ifade etmişti.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.