Ripple bir şirkete daha yatırım yaptı

Ripple bir şirkete daha yatırım yaptı
  • 07 Kasım 2019

Ripple kripto para dünyasında etkili hamlelerine devam ediyor. Ripple’ın yatırım iştiraki, XRPL’nin olanaklarını geliştirmek ve bunun üzerine kurulu geliştiricilere fayda sağlamak üzere gelecek vaat eden bir girişime fon sağlıyor

Ripple’ın yatırımlarla ilgilenen kolu Xpring, yatırım için gelecek vaat eden bir şirket seçtiğini duyurdu. Merkezi olmayan finans alanıyla ilgilenen Xpring, akıllı sözleşmeleri XRP defterine uygulamak için iyi bir fırsat kolluyor.

Xpring'in yakın zamanda yatırım yaptığı şirket Flare Networks bu konuda yardımcı olacak.

XRP defteri blok zinciri sözleşmelerini ekleyecek

Ripple-yatırımı Coil tarafından yazılan blog yazısının belirttiği üzere, Flare Networks, bir Turing Complete Ortak Bizans Anlaşması (FBA) protokolü. Girişim Ethereum Sanal Makinesini kullanıyor. Böylece herhangi bir özel veya halka açık ağın akıllı sözleşmelerden faydalanması sağlanıyor.

Xrping'in yatırımları da Flare’in daha da gelişmesini sağlamak için kullanılacak.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.