Rakuten Cüzdan sanal para kaldıraç işlemini başlattı

Rakuten Cüzdan sanal para kaldıraç işlemini başlattı
  • 26 Mart 2020

Rakuten Cüzdan, 26 Mart'ta şirket tarafından işletilen bir sanal döviz borsasında bir kripto varlık kaldıraç imkanı sunmaya başladı. Aynı zamanda, iOS ve Android için marj ticareti hizmetlerine adanmış Rakuten Wallet Pro akıllı telefon uygulamasını dağıtmaya başladı.

Kripto para marjı ticaret hizmetinde, Rakco Wallet spot ticaretinde ve BTC / JPY'de sunulan Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH] ve Bitcoin Cash [BCH] 'ye Litecoin [LTC] ve Ripple [XRP] yeni eklendi , ETH / JPY, BCH / JPY, LTC / JPY, XRP / JPY, döviz çiftleri işleme 5 çeşit, iki kat marj ticareti yapabilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması sayesinde marj ticareti, bakım saatleri hariç 7/24 her yerde yapılabiliyor.

Marj ticareti için özel bir hesap açmak için Rakuten Cüzdan'ın spot işlemi için bir hesap açmak gerekir. Nakit işlemler için hesap açmak için Rakuten Bank hesabı gerekli. Spot ticaret hesabı açmış olan kullanıcılar, web sitesindeki “Müşteriler İçin Sayfam” adanmış formu kullanarak bir marj ticaret hesabı açmak için başvurabilir.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Rakuten cüzdan ile ilgili her şey

Rakuten Cüzdan sanal para kaldıraç işlemini başlattı

Rakuten Cüzdan sanal para kaldıraç işlemini başlattı

Rakuten Cüzdan, 26 Mart'ta şirket tarafından işletilen bir sanal döviz borsasında bir kripto varlık kaldıraç imkanı sunmaya başladı. Aynı zamanda, iOS ve Android için marj ticareti hizme...

  • 26 Mart 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.