Piyasaya 1 Milyar XRP Sürüldü

Piyasaya 1 Milyar XRP Sürüldü
  • 01 Mayıs 2019

Güvenli bir hesaptan toplamda 1 milyar adet XRP çıkartıldı ve toplam değeri 308 milyon doları bulan bu tokenlar piyasaya yollanmış durumda. Hareket halindeki adres ise şu. rDdXiA3M4mYTQ4cFpWkVXfc2UaAXCFWeCK. Twitter’daki Whale Alert ise konu hakkında bu yorumu yaptı.Ripple’ın bloke hesabındaki 1 milyar adet XRP’nin bloku kaldırıldı.”

'2019 yılının ilk çeyreğinde, üç milyar XRP bloke hesaptan çıktı. Bununla beraber 2.3 milyar XRP geri alınarak bloke olan hesaba aktarıldı Geri kalan 700 milyon adet XRP bloke hesabına döndürülmemiş olup günümüzde XRP ekosistemini desteklemek için kullanılıyor.”

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ