Parkelerde Bitcoin rüzgarı esiyor

Parkelerde Bitcoin rüzgarı esiyor
  • 18 Aralık 2019

2016 yılı sonlarında kurulan ve Türkiye de ilk kez kripto paralar ile bağış toplayan 1453 Engelliler Spor Kulübü bu sezon yer aldığı Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. Ligi ilk devresi oynadığı 9 maçın 7 sini kazanarak kazarak gurubunda lider olarak yoluna devam ediyor. 

Bu sezon FuzulEv 1453 Engelliler Spor Kulübü ile parkelerde yer alan kulübün forma sırtı sponsorluğunu Bitcoin Wheelchair  ( BTCWH ) oldu. Bitcoin Wheelchair desteğini arkasına alan kulüp ün hedefi şampiyon olarak bir üst lig olan 1. Lige çıkmak.

1453 Engelliler Spor Kulübü forma sırt sponsoru olan Bitcoin Wheelchair in ortaya çıkma amacı öncelikle İstanbul Başakşehir’de 10 dönüm arsa üzerine engelli bireylerin kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan  rahatlıkla dolaşabileceği ve spor yapabileceği bir tesis yaptırmak. Tesis içerisinde yapılacak olan kapalı spor salonunda Basketbol, Yüzme ev Fitness salonları olacak ve tüm faaliyetler engelli bireylere ücretsiz olarak sağlanacak. Kapalı spor salonunun hemen yanına ise 100 Odalı bir misafirhane yaptırılacak. 

Umarız bu sponsorluk bir örnek alınır ve kripto paraların bu tür sosyal sorumluluk projeleri için kullanılmasının önü açılmış olur.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

1453 engelliler spor kulübü ile ilgili her şey

Parkelerde Bitcoin rüzgarı esiyor

Parkelerde Bitcoin rüzgarı esiyor

2016 yılı sonlarında kurulan ve Türkiye de ilk kez kripto paralar ile bağış toplayan 1453 Engelliler Spor Kulübü bu sezon yer aldığı Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. Ligi ilk devresi oynad...

  • 18 Aralık 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.