Pantera Capital'in CEO'suna Göre, Önümüzdeki 12 Aylık Süreçte, En İyi Performansa Sahip Kripto Para Birimi

Abone Ol
Pantera Capital'in CEO'suna Göre, Önümüzdeki 12 Aylık Süreçte, En İyi Performansa Sahip Kripto Para Birimi
Gökçe Hürata
 • 15 Aralık 2020
 • Yazar:

  Pantera Capital dijital varlık yatırım firmasının CEO'su Dan Morehead, Bitcoin boğası Raoul Pal'a, önümüzdeki 12 ay içinde en iyi performans gösteren kripto para birimini açıkladı.

  Bitcoin'in 2020'deki Yükselişine Övgü 

  Pantera Capital CEO'su, kripto para birimlerinden Bitcoin (BTC) ve Ripple'ı (XRP) övdü. Bu yıl Bitcoin'in yaşadığı ralliyi methederek, 2017 yükselişi ile karşılaştırdı. Morehead, PayPal ve Square gibi büyük şirketler tarafından desteklendiği ve insanların kriptoya erişmesini anlık hale getirmesi dolayısıyla, Bitcoin'in gerçekten ilerleme kaydettiğini belirtti.

  Morehead, daha önce Pantera Capital'in Bitcoin için olumlu konuştuğunu, ancak kripto para birimi endüstrisindeki görüşlerin her zaman değişikliğe açık olduğunu vurguladı. Pal'e şöyle dedi:

  “Para birimlerinde aşırılık yanlısı olmak kolaydır, bazı insanlar her şeyin bir diğerine karşı olduğunu düşünür. Bitcoin ve XRP'ye yatırım yapıyoruz. Mart'ta, Bitcoin'i her şeye kıyasla çok daha uzun süre kullanmak istediğimize dair çok güçlü bir çağrıda bulunduk. Bitcoin'in, pandeminin yarattığı ekonomik kaos sonrası iyi olacağını düşündük.”

  Morehead, diğer kripto para birimlerinin BTC'den daha iyi performans göstereceğini, ancak altcoinlerin Bitcoin'e göre daha fazla volatiliteye sahip olduğu göz önüne alındığında, bunun normal olduğunu söyledi:

  “Şimdi, diğer para birimlerinin Bitcoin'den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Bunu, bir grup nefrete sebep olmak için söylemiyorum. Büyük bir boğa piyasasındayız, bu yüzden küçük hacimli şeyler yüksek beta'ya sahip.”

  ''XRP, İnsan Hayatını İyileştiriyor''

  Pantera Capital CEO'su, firmasının yoğun bir şekilde yatırım yaptığı XRP ile ilgili görüşlerini aktardı. XRP'nin sınır ötesi ödemeler için devrim niteliği taşıyarak, herkesin hayatını daha iyi hale getirdiğini söyledi.

  Kripto Para Birimleri Arasındaki Galip 

  Morehead, kripto piyasasında önümüzdeki 12 aylık süreçte en iyi performans gösterecek olan varlığın, övmesine karşın Bitcoin ve Ripple olmayacağını ileri sürdü.

  Önümüzdeki on iki aylık dönemde en iyi performans gösteren dijital para biriminin Polkadot olacağını söyledi. Çünkü, on chain'deki diğer Defı protokollerine kıyasla,Ethereum üzerinde çok fazla çekiş kazanıyor.Ethereum'un toplam değerinin yüzde 10'u Polkadot'a tahsis edildi ve Morehead uzun vadede “uygulanabilir bir rakip” olarak tanımladı.

  “Bence tüm kripto para birimleri artış gösterebilir, ancak eğer alım veya ticaret yapmak istiyorsanız, bir yıl sonra kontrol ettiğinizde Polkadot'un doğru tercih olduğunu göreceksiniz.”

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Panteracapital ile ilgili her şey

  Pantera Capital'in CEO'suna Göre, Önümüzdeki 12 Aylık Süreçte, En İyi Performansa Sahip Kripto Para Birimi

  Pantera Capital'in CEO'suna Göre, Önümüzdeki 12 Aylık Süreçte, En İyi Performansa Sahip Kripto Para Birimi

  Pantera Capital dijital varlık yatırım firmasının CEO'su Dan Morehead, Bitcoin boğası Raoul Pal'a, önümüzdeki 12 ay içinde en iyi performans gösteren kripto para birimini açıkladı. B...

  • 15 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.