Miami Belediye Başkanı'ndan Çarpıcı Kripto Para Açıklaması

Abone Ol
Miami Belediye Başkanı'ndan Çarpıcı Kripto Para Açıklaması
Serkan Aydın
 • 25 Aralık 2020
 • Yazar:

  Belediye Başkanı Francis Suarez, ünlü Bitcoin tutkunları Winklevoss ikizleri ve Anthony Pompliano'yu takip ettiğini söyledi.

   Miami belediye başkanı Francis Suarez, Bitcoin'i öven tanınmış kişiler kervanına eklendi ve ana akım benimsemenin arttığını gösteren başka bir somut kanıt olarak gündemde.

  Perşembe günü attığıbir tweet'te, Suarez, "inanılmaz derecede istikrarsız bir yıl" olan 2020'de, Bitcoin'i "istikrarlı bir yatırım" olarak nitelendirdi ve Tyler Winklevoss ve Anthony Pompliano gibi analistler aracılığıyla lider kripto para birimi Bitcoin hakkında daha fazla şey öğrendiğini söyledi.

  Winklevoss ve Pompliano, Suarez’in tweet'ine yanıt verdi. Winklevoss ikizleri Tyler ve kardeşi Cameron'ın Miami belediye başkanına, kendileri hakkında yazılmış bir kitap olan “Bitcoin Milyarderlerinin imzalı bir kopyasını” hediye edeceğini söylerken, Pompliano da Miami'yi gelecekte harika bir Bitcoin şehri olarak lanse etti.

  Günün erken saatlerinde Suarez, yönetiminin Miami'nin ülkedeki ilk kripto para merkezli yönetim olma fikrini araştırdığını belirtti. Bir tweet'e yanıt olarak "Kesinlikle bunu araştırıyorum" dedi.  

  Miami geleceğin kripto para merkezi olmaya aday

  Suarez, herkesin beğenisini kazanan bir aday olarak yarıştıktan sonra Kasım 2017'de Miami belediye başkanı seçildi. Siyasete girmeden önce avukat olarak çalıştı ve aynı zamanda bir tapu gayrimenkul şirketi kurdu.

  Miami, bazı haber kaynakları tarafından gevşek devlet gözetimi ve yabancı sermaye akışı nedeniyle kripto para birimleri için en sıcak Amerikan şehirlerinden biri olarak tanımlanıyor. Charles Hoskinson, Roger Ver ve Riccardo Sagni gibi isimlerin yer aldığı Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı, yılın başında Miami'de düzenlendi.

  Bitcoin'in bu yılki devasa rallisi, kısmen kurumsal benimsemeyle beslendi ve dijital varlıklar hakkında yeni tartışmalara yol açtı. Bitcoin'in benimsenmesi, finansal istikrarsızlık, enflasyon ve rekor merkez bankası müdahalesi ile şekillendirilmiş bir ekonomide giderek artan bir rekabet avantajı olarak görülüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Miami ile ilgili her şey

  Miami Belediye Başkanı'ndan Çarpıcı Kripto Para Açıklaması

  Miami Belediye Başkanı'ndan Çarpıcı Kripto Para Açıklaması

  Belediye Başkanı Francis Suarez, ünlü Bitcoin tutkunları Winklevoss ikizleri ve Anthony Pompliano'yu takip ettiğini söyledi.  Miami belediye başkanı Francis Suarez, Bitcoin'i öven ta...

  • 25 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.