Eski Wall Street yatırımcısından Bitcoin için 15 bin dolar tahmini

Abone Ol
Eski Wall Street yatırımcısından Bitcoin için 15 bin dolar tahmini
Onur Altan Tan
 • 06 Ağustos 2019
 • Yazar:

  Eski Wall Street yatırımcısı ve RT programı Keiser Report'a ev sahipliği yapan Max Keiser, Bitcoin’in (BTC) bu hafta 15.000 $ 'ı kıracağına inandığını ifade ediyor.

  3 Ağustos'ta attığı tweet'te Keiser, “Bitcoin'in bu hafta 15.000 $ 'ı geçeceğini algıladığını” söyledi. Ayrıca, merkezi hükümetlere, merkez bankalarına ve merkezileştirilmiş fiat paralara olan güvenin de son on yılın en düşük seviyesinde olduğu belirtiyor ve şöyle diyor:

  "Kendime güveniyorum. Bu yüzden az önce 10.000 dolarlık shitcoin ile 10.000 dolar yaktım. Korelasyon nedenselliğe eşit değil, ancak birkaç bin ABD doları yaktığımda BTC fiyatı önemli ölçüde artıyor.”

  Yükseliş Tahmin Zincirleri

  Keiser’in öngörüleri, son zamanlarda dijital varlık araştırma firması Delphi Digital tarafından yayınlanan bir rapora paralel olarak görünüyor. Buna göre, makroekonomik manzara Bitcoin fiyatının değerini artırmak için “mükemmel fırtına” yı yaratıyor. Raporda,

  “Öncelikle ve tartışmasız en önemlisi, küresel merkez bankalarından duyduğum duyarlılık, güvercin para politikalarına doğru sert bir dönüş yaptı. Fed, ECB, BOJ, PBOC ve diğerleri, mevcut ekonomik genişlemeyi devam ettirmeye çalışırken daha fazla faiz indirimi ve ilave teşvik tedbirleri için piyasa katılımcılarını hazırlıyorlar. ” ifadeleri kulanılıyor.

  Keizer, fiyatlarının 11.500 $ 'ı geçmesiyle birlikte Bitcoin muhaliflerinin tokat yediğini ve birkaç performans göstermesine rağmen Bitcoin'in hala değerli metaller içinde biraz daha aşağı değerlerde olduğuna vurgu yaparak altın meraklılarına odaklanıyor.

  Aynı ay boyunca, Hashrate'in fiyat hareketlerinin iyi bir göstergesi olduğunu belirterek, Bitcoin'i Hashrate'i ile ilgili tüm zamanların en yüksek seviyelerine bakarak yorumlarda bulunuyor.

  Yazının yazıldığı sırada Bitcoin, % 8'lik bir artışla 11.568 $ seviyelerinden işlem görüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Keiser repor ile ilgili her şey

  Eski Wall Street yatırımcısından Bitcoin için 15 bin dolar tahmini

  Eski Wall Street yatırımcısından Bitcoin için 15 bin dolar tahmini

  Eski Wall Street yatırımcısı ve RT programı Keiser Report'a ev sahipliği yapan Max Keiser, Bitcoin’in (BTC) bu hafta 15.000 $ 'ı kıracağına inandığını ifade ediyor. 3 Ağustos'ta at...

  • 06 Ağustos 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.