Manukyan Bitcoin'de bir kez daha 9 bin 400'e dikkat çekti

Manukyan Bitcoin'de bir kez daha 9 bin 400'e dikkat çekti
  • 27 Ocak 2020

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, düzenli olarak yayınladığı video analizinden Bitcoin ve Türk Lirası'ndaki mevcut görünümü değerlendirdi. Dolar/TL kuru konusunda 5,99 TL seviyesinin önemine vurgu yapan Manukyan, Bitcoin'de de 9 bin dolar seviyesine dikkat çekti. 

Manukyan Bitcoin açısından ilginç bir durum şeklinde başladığı sözlerine madencilik açısından en önemli yerin Çin olduğunu hatırlattı. Yakın zamanda İran-ABD gerginliği sırasında Bitcoin’in güvenli liman olarak yatırımcılar tarafından kullanıldığına dikkat çeken Manukyan, Bitcoin için görünümün şu an için pozitif olduğunu belirtti. 

İŞTE MANUKYAN’IN PİYASA İLE İGİLİ GÖRÜŞLERİ…

 


 

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Şant manukyan ile ilgili her şey

Manukyan: Yükseliş için 9 bin 400’ün aşılması şart

Manukyan: Yükseliş için 9 bin 400’ün aşılması şart

Türkiye piyasasında yaptığı isabetli tahminlerle tanınan Şant Manukyan, Bitcoin ile ilgili de twitter üzerinden paylaştığı videosunda bir öngörüde bulundu…. Manukyan, Bitcoin...

  • 13 Ocak 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.