LEO’da 1,29 dolar seviyesi son derece kritik

Abone Ol
LEO’da 1,29 dolar seviyesi son derece kritik
Gökçe Hürata
 • 09 Kasım 2020
 • Yazar:

  Unus Sed Leo (LEO), geçtiğimiz haftalarda tekrar tekrar 1.29 dolar seviyesinden geri döndü. Bu, fiyat bu dirence ulaştığında ayıların agresif bir şekilde sattığını gösterir.

  Boğalar şu anda fiyatı direncin üzerine çıkarmaya ve sürdürmeye çalışıyor. Başarılı olurlarsa, LEO / USD paritesi, yukarı hareketin bir sonraki ayağına 1.35 dolara ve ardından 1.46 dolara taşıyabilir.

  Yükselen hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI, boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

  Ancak parite 1,29 doların üzerinde kalamazsa, ayılar fiyatı 1,23 doların altına çekmeye çalışacak. Böyle bir hareket, 1.16 dolara düşmek için kapıları açabilir.

  4 saatlik grafik, ayıların fiyatı 20-EMA'ya sürüklediğini gösteriyor. Parite bu destekten geri dönerse, düşüşte alım gösterecektir. Fiyat 1,29 doların üzerinde kalırsa, yukarı yönlü ilk hedef 1,35 dolardır.

  Bu varsayımın aksine, ayılar fiyatı 20-EMA'nın altına çekerse, 50-SMA'ya bir düşüş mümkündür. Bu destek de devreye girerse, fiyat düşüşünü 1,23 dolara çıkarabilir.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Unus sed leo ile ilgili her şey

  LEO’da 1,29 dolar seviyesi son derece kritik

  LEO’da 1,29 dolar seviyesi son derece kritik

  Unus Sed Leo (LEO), geçtiğimiz haftalarda tekrar tekrar 1.29 dolar seviyesinden geri döndü. Bu, fiyat bu dirence ulaştığında ayıların agresif bir şekilde sattığını gösterir. Boğala...

  • 09 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.