Kripto para yatırımcısının gönlü Biden'dan yana

Abone Ol
Kripto para yatırımcısının gönlü Biden'dan yana
Serkan Aydın
 • 05 Kasım 2020
 • Yazar:

  Joe Biden'ın devam eden ABD başkanlık seçimlerini kazanma ihtimali artarken Bitcoin, çarşamba günü son üç yılın en iyi seviyesine yükseldi.

  Demokrat aday, ABD işlem seansının öğleden sonraki  saatlerinde kritik eyalet Wisconsin'i kazandı. Donald Trump, ise Teksas, Florida ve Ohio dahil olmak üzere diğer önemli eyaletlerde zafer kazandı.

  Şimdiye kadar, Georgia, Michigan ve Pennsylvania gibi diğer önemli eyaletler oyları saymaya devam ederken, sonuç hala  belirsiz kaldı. ABD başkanlığını kazanmak için en az 270 delegenin oyuna ihtiyaç var.

   Biden ve Bitcoin

  Bu arada, Bitcoin yatırımcıları, Biden'i yeni ABD başkanı olarak öngörürken bunun kripto para birimlerinde yükselişe önemli ölçüde etki edeceğini belirtti. BTC / USD - oylama dönemi boyunca - Demokrat adayın performansını takip etti.Trump olası zaferinin, yükseliş trendini yavaşlatacağı bildirildi. 

  Biden Wisconsin'i kazandıktan sonra Bitcoin keskin bir şekilde 14.273 dolara yükseldi. Bununla birlikte, kripto para birimi, yalnızca 14.000 $ seviyesinin yakınında kısa vadeli destek bulmak için hızla  geri çekildi.

  Analistler, Biden'in bu zaferinin Bitcoin'i  yükselişe geçirdiğini kabul etti. Aday, seçmenlerine koronavirüs sonrası ekonomik  durumu iyileştirmek için Amerikalılara yardım etmek amacıyla gereken hükümet harcamalarını artıracağına söz verdi.

  Bu, ABD doları üzerinde ek aşağı yönlü baskı oluşturmayı bekliyor ve böylece daha yüksek Bitcoin talebi olasılığını artırıyor.

  Ancak bağımsız piyasa analisti Michaël van de Poppe bir uyarıda bulundu. Devam eden seçimin sonucunu çevreleyen belirsizliklerin Bitcoin'in 14.000 $ 'ın üzerinde bir ralli düzenlemesini zorlaştıracağını belirtti.

  Analist "Başkanlık Seçimlerinin sonucuna bakılmaksızın, BTC ve ETH'de uzun vadede büyük bir yükseliş bekliyorum." dedi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Joe biden ile ilgili her şey

  Bitcoin borsasının CEO'su, Joe Biden'e en büyük ikinci miktarı bağışladı

  Bitcoin borsasının CEO'su, Joe Biden'e en büyük ikinci miktarı bağışladı

  Bitcoin ve kripto bazlı değişim FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, Joe Biden’ın kampanyasına 5,2 milyon dolar katkıda bulundu. Bankman-Fried’ın katkısı FTX’in ABD piyasasına açılan kap...

  • 06 Kasım 2020
  Kripto para yatırımcısının gönlü Biden'dan yana

  Kripto para yatırımcısının gönlü Biden'dan yana

  Joe Biden'ın devam eden ABD başkanlık seçimlerini kazanma ihtimali artarken Bitcoin, çarşamba günü son üç yılın en iyi seviyesine yükseldi. Demokrat aday, ABD işlem seansının öğle...

  • 05 Kasım 2020
  İddialara yanıt verdi: Herhangi bir Bitcoin'e sahip değilim

  İddialara yanıt verdi: Herhangi bir Bitcoin'e sahip değilim

  ABD Başkanı adaylarından Joe Biden son saldırıda ele geçirilen önemli hesaplardan birine sahipti. Hızlı bir şekilde silinen bir tweet'te eski Başkan Yardımcısı'nın hesabı, Bitcoin'd...

  • 17 Temmuz 2020
  Kripto tahmin piyasalarına göre işte ABD’nin yeni başkanı?

  Kripto tahmin piyasalarına göre işte ABD’nin yeni başkanı?

  Virüse rağmen, kripto tahmin piyasaları Trump'ın 2020 seçimini kazanacağını söylüyor Bir dizi kripto tahmincisine ve vadeli piyasa fiyatlamasına göre, Trump 4 ay sonraki başkanlık se...

  • 06 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.