Kripto para kullanıcılarına 'cep'ten büyük kolaylık

Abone Ol
Kripto para kullanıcılarına 'cep'ten büyük kolaylık
Gökçe Hürata
 • 24 Eylül 2020
 • Yazar:

  Geleneksel finansal araçları Blockchain teknolojisinin güvenliği ve şeffaflığıyla birleştiren bir CrossFi platformu olan MinePlex, kripto para birimlerini yemek, alışveriş, fatura ödeme gibi günlük hayatta kullanılabilmesi için mobil cryptobank geliştiriyor.

  Proje, kripto para birimleri ile alım satım kısıtlamalarının kaldırılmasını sağlama amacı taşıyor. Mobil uygulama sayesinde, müşteriler, tek bir platformda dijital ve geleneksel varlıkları güvenli bir şekilde saklayabilecek, ticaret yapabilecek ve kredi alabilecek.

  Platformun en büyük kitlesi, bugün 3 milyardan fazla kullanıcısı olan cep telefonlarını kullanan insanlardan oluşuyor. Bu rakamın 2024 yılına kadar 3.6 milyara ulaşması bekleniyor. Mobil bankacılık, kolaylık, hız, erişilebilirlik ve diğer ekonomik faydalar sayesinde dünya çapında hızla popülerlik kazanıyor. Fiilen bir bankada olma zorunluluğunun olmaması ise, bir diğer avantaj olarak görülüyor. Mobil bankacılık hizmetlerini kullanan kişi sayısının 2023 yılına kadar 85 milyona ulaşacağı öngörülüyor.

  Mineplex bankacılık çözümü, uygulama maliyetlerini düşürmek, zamandan tasarruf etmek, güvenilirlik ve fon güvenliği gibi mobil bankacılık teknolojileriyle birlikte kripto para birimlerinin maksimum faydalarını sunacak.

  MinePlex Ekosistemi

  Kendi likit tokenine sahip yeni nesil bir kripto banka sistemi olan MinePlex, kullanıcıların farklı para birimlerini takas edebilecekleri, tasarruf sağlayabilecekleri, hesaplar arasında para aktarabilecekleri, kredi alabilecekleri, hem kripto hem de itibari para depolayabilecekleri bir platformdur. Blockchain teknolojisi, geleneksel finansal sistemler ve mobil uygulamalar arasında hassas bir şekilde dengelendi.

  Kripto para birimlerinin hızlı ve kolay kullanılmasını sağlayacak bir cüzdan bulunuyor. Bu cüzdan, ilk başta BTC, ETH ve USDT dahil olmak üzere, 2021 baharında eklenecek olan 20 para birimi ile projenin yerel tokenleri MİNE ve PLEX'i destekleyecek.

  Ayrıca, kullanıcılar arasında en iyi fiyatlarla kriptonun hızlı bir şekilde alım satımını sağlayacak bir P2P borsası yer alıyor. Hesaba bağlı olacak, zamandan tasarruf edecek ve değişim sürecini basitleştirecek. Bu borsa, ödemeleri kolaylaştırmak için çeşitli fiat para birimlerini kabul edecek.

  Kullanıcıların dijital para birimlerini kısıtlama ve fazla ödeme ücreti olmadan herhangi bir yerde kullanmalarına yardımcı olacak bir Mineplex banka kartı bulunuyor. Tüm hizmet avantajlarına projenin yerel tokenleri kullanılarak erişilebilir olacak. Kart, Visa, MasterCard ve UnionPay gibi ödeme sistemleri ile uyumlu olacak.

  Ayrıca, kart kullanıcıları finans, ulaşım ve eğitim dahil olmak üzere çeşitli sektörlere erişebilecek. Örneğin, bir kullanıcı seyahat sırasında biletler ve oteller için ödeme yaparak, kripto / fiat'ı yerel para birimine dönüştürebilecek.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Mineplex ile ilgili her şey

  Kripto para kullanıcılarına 'cep'ten büyük kolaylık

  Kripto para kullanıcılarına 'cep'ten büyük kolaylık

  Geleneksel finansal araçları Blockchain teknolojisinin güvenliği ve şeffaflığıyla birleştiren bir CrossFi platformu olan MinePlex, kripto para birimlerini yemek, alışveriş, fatura ödeme g...

  • 24 Eylül 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.