Kripto para borsalarına bireysel ilgi azalıyor

Kripto para borsalarına bireysel ilgi azalıyor
  • 08 Kasım 2019

Kripto para borsaları haziran ayından bu yana trafikte istikrarlı bir düşüş yaşadı ve perakende ilgisinin azaldığını gösteriyor

Dünyanın dört bir yanındaki kripto para borsaları, Haziran ayından bu yana trafikte istikrarlı bir düşüş yaşamakta ve bu da perakende yatırımcıların ilgisinin azaldığını göstermekte.

Larry Cermak, 37 kripto para birimi borsasını ve Nisan ayından Eylül ayına kadar olan aylık trafiğini analiz etti ve trafiğin Haziran ayından bu yana yüzde 37 oranında azaldığını tespit etti.

Eylül ayında, analiz edilen kripto para birimi borsaları kümülatif olarak aylık 103,6 milyon ziyaret gerçekleştirirken, haziran ayında bu rakam 150 milyondan fazlaydı. Trafik tablosunun başında, Nisan-Eylül aylarında yaklaşık 157 milyon ile tahmini ziyaretçi sayısının en fazla olduğu Coinbase ve ardından yaklaşık 148 milyon ile Binance yer alıyor.

Trafikteki düşüş, bu kripto para birimi borsalarında Haziran ayından bu yana işlem gören düşük hacimlerle aynı zamana denk gelmiş durumda. 

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.