Kripto endüstrisinde uzun süreli şirketlerin kârı daha yüksek

Abone Ol
Kripto endüstrisinde uzun süreli şirketlerin kârı daha yüksek
Gökçe Hürata
 • 29 Eylül 2020
 • Yazar:

  Cambridge Alternatif Finans Merkezi tarafından hazırlanan bir rapor, uzun süredir devam eden firmaların kar elde etme olasılığının daha yüksek olduğunu gösteren kanıtlar ortaya çıkardı.

  Raporu hazırlayan yazarlar, “Büyük şirketlerin karlı olma olasılığı daha fazladır. Yedi yaşında veya daha büyük firmaların % 80'i 2019'da kar elde ettiğini rapor ederken, bu oran üç ile dört yaş grubu için % 60 ve beş ile altı yaşındaki firmalar için % 64" şeklinde ifade etti.

  Bununla birlikte, veriler, kripto sektörünün en hızlı büyüyen firmalarının Avrupa ve Kuzey Amerika dışında, Asya Pasifik (APAC) merkezli şirketlerin istatistiksel olarak yüksek oranda büyüme olasılığının daha fazla olduğunu gösteriyor.

  Yazarlar, işgücünün boyutunu üç yıllık bir süre boyunca yılda % 10'dan fazla genişleten şirketleri “yüksek oranlı” yetiştiriciler olarak sınıflandırdı. Bu firmaların çoğunluğunun APAC bölgesi'nde olduğunu ve ankete katılan işletmelerin % 39'unun en az 2017'den beri aktif olduğu tespitinde bulundu.

  Yüksek büyüme gösteren işletmelerin en düşük payı, Latin Amerika ve Karayipler (LAC) bölgesine aittir.

  Avrupa % 26'lık küresel ortalamanın biraz üzerindeyken, Kuzey Amerika altındadır.

  Bununla birlikte, yazarlar, verilerin küresel olarak ankete katılan tüm yüksek oranlı firmaların yarısının üç ile beş yaş arasında olduğunu söyledi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Firma ile ilgili her şey

  Kripto endüstrisinde uzun süreli şirketlerin kârı daha yüksek

  Kripto endüstrisinde uzun süreli şirketlerin kârı daha yüksek

  Cambridge Alternatif Finans Merkezi tarafından hazırlanan bir rapor, uzun süredir devam eden firmaların kar elde etme olasılığının daha yüksek olduğunu gösteren kanıtlar ortaya çıkardı...

  • 29 Eylül 2020
  En eskilerden biri konuştu: Bitcoin 100 bin dolara ulaşacak

  En eskilerden biri konuştu: Bitcoin 100 bin dolara ulaşacak

  Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski Bitcoin yatırım firması Pantera Capital'in kurucusu Dan Morehead yakın tarihli bir röportajda, BTC fiyat tahmini yapması talep edildiğinde, şirketin ...

  • 07 Ağustos 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.