Kripto Borsası Poloniex düşük hacimden dolayı 23 işlem çiftini delist ediyor

Kripto Borsası Poloniex düşük hacimden dolayı 23 işlem çiftini delist ediyor
  • 19 Ağustos 2019

San Francisco merkezli kripto para borsası Poloniex, düşük işlem hacmi nedeniyle 23 işlem çiftini delist ediyor.

15 Ağustos'ta yayınlanan bir tweette Poloniex, 16 Ağustos 2019'da düşük işlem hacmi nedeniyle 23 işlem çiftini kaldıracağını açıkladı.

Çıkarıldıktan sonra, her varlık bağımsız olarak işlem görmeye devam edecek.

Çıkarma işleminde yer alan kripto paraların listesi şu şekilde: LTC / XMR, DASH / XMR, ZEC / XMR, MAID / XMR, NXT / XMR, BCN / XMR, LSK / ETH, GNT / ETH, MANA / ETH, QTUM / ETH, STEEM / ETH, OMG / ETH, LOOM / ETH, SNT / ETH, CVC / ETH, KNC / ETH, GAZ / ETH, BNT / ETH, LOOM / USDT, SNT / USDT, KNC / USDT, BNT / USDT ve FOAM/ USDC .

Poloniex, bu yılın başlarında 29 Mayıs'tan itibaren Amerika’daki müşterileri Ardor (ARDR), Bytecoin (BCN), Decred (DCR), GameCredits (GAME), Gas (GAS), Lisk (LSK), Nxt (NXT) Omni Layer (OMNI) ve Augur (REP) alım satımını durduracağını açıkladı. 

Poloniex, kararın ülkedeki belirsiz düzenleyici ortam tarafından motive edildiğini söyledi. Borsa, “Özellikle, ABD’deki düzenleyicilerin bu varlıkların menkul kıymetler olarak kabul edilip edilmeyeceğinden emin olmak mümkün değil” açıklamasını yapıyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…