Kodak Yeni Blockchain Tabanlı Doküman Yönetim Sistemini Açıkladı

Abone Ol
Kodak Yeni Blockchain Tabanlı Doküman Yönetim Sistemini Açıkladı
 • 10 Haziran 2019
 • Yazar: Onur Altan Tan

  Kodak New York'ta düzenlenen iki günlük bir konferans sırasında blockchain tabanlı bir belge yönetim platformunu açıkladı. Şirketin yayınladığı duyuruya göre bu platform hem şirketler hem de hükümetler tarafından kolaylıkla kullanılabilecek. Özelikle hassas belgeleri güvenli bir şekilde yönetmek ve saklamak isteyen şirketler bu platformu rahatlıkla kullanabilecekler. 

  Kodak'a göre, bu sistem verimlilik artışı sağlayarak ve bilgi kaybını önleyerek kurumların% 40'a varan maliyet tasarrufu elde etmelerine yardımcı olabilir. Etkinlik sırasında sergilenen diğer ürünler, kullanıcıların nerede olursa olsun verileri işlemesini sağlayan Scan Cloud'du. 

  Konferansta, kentsel alanlarda altyapı ve hizmetleri iyileştirmek için en ileri teknolojinin kullanıldığı bir konsept olan “Akıllı Şehirler” de tartışıldı.Şirket daha önce veritabanları oluşturmak için blockchain kullandı ve yakın zamanda RYDE Holding ile telif haklarını korumak ve fotoğrafçıların eserlerinden para kazanmalarına yardımcı olmak için bir imaj hakları platformu oluşturmak üzere bir ortaklık kurdu. Bu amaç için KodakONE adıyla geliştirilen platformun şu ana dek 1 milyon dolardan fazla gelir yarattığı düşünülüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kodak ile ilgili her şey

  Kodak Yeni Blockchain Tabanlı Doküman Yönetim Sistemini Açıkladı

  Kodak Yeni Blockchain Tabanlı Doküman Yönetim Sistemini Açıkladı

  Kodak New York'ta düzenlenen iki günlük bir konferans sırasında blockchain tabanlı bir belge yönetim platformunu açıkladı. Şirketin yayınladığı duyuruya göre bu platform...

  • 10 Haziran 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.