Kadın senatörden Amerikan ulusal kanalında Bitcoin'e övgü…

Abone Ol
Kadın senatörden Amerikan ulusal kanalında Bitcoin'e övgü…
Serkan Aydın
 • 16 Kasım 2020
 • Yazar:

  Bitcoin, kısa süre önce, seçilen Wyoming senatörü Cynthia Lummis tarafından ulusal televizyonda tanıtıldı. Lummis aynı zamanda bir Bitcoin hayranı olarak tanınıyor.

  Bitcoin Amerikan ulusal kanalında

  Bitcoin, kısa süre önce, gelen Wyoming senatörü Cynthia Lummis tarafından ulusal televizyonda tanıtıldı. Lummis, bu göreve seçilen ilk kadın olma özelliği taşıyor.

  ABC News'de Good Morning America ile yakın zamanda yapılan bir röportajda kripto para birimi hakkında yorum yaparken, kripto para biriminin uygun bir değer deposu olduğunu düşündüğünü söyledi. Senatör, kripto para biriminin ABD dolarına göre enflasyona son derece dirençli olduğunu da vurguladı. Lummis, herhangi bir fiyat hedefi veya bunun ötesinde herhangi bir şey hakkında yorum yapmadı, ancak kripto para birimine sahip olduğunu belirtti.

  BTC, altından daha mı iyi?

  Senatör, altınla ilgili olarak Bitcoin hakkındaki düşüncelerini tartışmazken, her geçen gün, daha çok insan, BTC'nin altından daha değerli ve akllı bir yatırım olduğunu düşünüyor.

   Real Vision CEO'su ve Goldman Sachs için çalışan bir hedge fonu yöneticisi Raoul Pal, şu anda tüm varlıkların Bitcoin'den daha değersiz olduğunu düşündüğünü söyledi. Pal, kripto para biriminin yakın gelecekte tüm varlıklara karşı hızla değerleneceğini öne süren makroekonomik eğilimlerden bahsetti.

  Pal, dünyanın her yerinden kurumsal paranın alana girmesiyle Bitcoin'in önümüzdeki yıllarda 1.000.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Pal ayrıca, Bitcoin'in şu anda dünya çapında dalgalanan merkez bankası dijital para sistemlerinden bir çıkış yolu olarak benimseneceğini düşündüğünü söyledi.

  Bu analiz, dünyanın en iyi varlık yöneticilerinden biri olan Stanley Druckenmiller tarafından da tekrarlandı. Druckenmiller geçtiğimiz günlerde CNBC'de Bitcoin'in önümüzdeki yıllarda altından bile daha iyi performans gösterebileceğini düşündüğünü söyledi.

  Analist, West Coast yatırımcılarından ve milenyum kuşağından kripto para biriminde “çok ilgi” olduğunu söyledi. 

  Bazıları Bitcoin'in bu döngüde altını gerçekten geride bırakacağını söyleyecek kadar ileri gitti, bu da 400.000 doları geçen bir ralli anlamına gelir.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Cynthia lummis ile ilgili her şey

  Kadın senatörden Amerikan ulusal kanalında Bitcoin'e övgü…

  Kadın senatörden Amerikan ulusal kanalında Bitcoin'e övgü…

  Bitcoin, kısa süre önce, seçilen Wyoming senatörü Cynthia Lummis tarafından ulusal televizyonda tanıtıldı. Lummis aynı zamanda bir Bitcoin hayranı olarak tanınıyor. Bitcoin Amerikan u...

  • 16 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.