John McAfee'den hapishane için ''Hilton'' benzetmesi...

Abone Ol
John McAfee'den hapishane için ''Hilton'' benzetmesi...
Gökçe Hürata
 • 10 Ekim 2020
 • Yazar:

  Vergi kaçakçılığı ve yasadışı kripto projelerini tanıtma gibi suçlardan dolayı İspanya'da tutuklanan John McAfee, hapishane hayatı ile ilgili ''Hilton'' benzetmesi yaptı.

  İşlerin dışarıdan göründüğü kadar kötü olmadığını ifade eden 75 yaşındaki McAfee, büyüleyici bir zaman geçirdiğini söyleyerek devam etti:

  ''Hapishaneden merhaba dostlarım. Büyüleyici bir zaman geçiriyorum. İspanyol Hapishanesi o kadar da kötü değil. İstediğimiz kıyafetleri giyebiliyoruz. Sigara içip sosyalleşebiliyoruz. Burası yatak açma hizmeti olmayan Hilton gibi. Hücre arkadaşım bir büyükelçi uyuşturucu satıcısı, keşke onu daha önce tanısaydım. Hapishane avlusu katillerle dolu, ama çoğunlukla iyi insanlar. Zamanımın çoğunu sırtımı duvara dayayarak geçiriyorum. Hepinizi özlüyorum ve seviyorum. Elimden geldiğince sizi haberdar ederim.''

  İlk kez hapishane ile karşılaşmayan John, 24 Temmuz 2019'da Dominik Cumhuriyeti'ndeki yetkililer tarafından, uygun belgeler olmadan birkaç büyük kalibreli silah bulduktan sonra kendisiyle birlikte ekibinin bir kısmı da tutuklandı.

  Ancak, zarar görmeden dışarı çıkan McAfee, bunun yanı sıra, görevlilerin kendisine iyi davranarak fotoğraf çektirdiğini dahi söyledi.

  ''İyi muamele gördüm. Üstlerim arkadaş canlısı ve yardımseverdi. Olumsuz olmayan koşullara rağmen, hayatımıza devam etmeye karar verdik''  dedi ve daha sonra fotoğrafını yayınladı.

  McAfee'nin açıklamasını, eşi Janice de resmi hesabında paylaştı. McAfee'nin 6 Ekim'de tutuklandığı haberini doğrulayarak, iyi olduğunu söyledi ve destekleri için tüm kripto topluluğuna teşekkür etti.

  'Bugün John ile konuşabildim. Morali hala yerinde ve bu mesajı sizlerle paylaşmamı istedi'' diyerek eşinin açıklamasını kendi hesabında yayınladı.

  Her zaman eşinin arkasında olduğunu belirten Janice McAfee, “John ne yapmış olursa olsun, emekliliğinin çoğunu sadece kendi özgürlüğü için değil, herkesin özgürlüğü için harcadı” yorumunda bulundu.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Johnmcaffe ile ilgili her şey

  John McAfee'den hapishane için ''Hilton'' benzetmesi...

  John McAfee'den hapishane için ''Hilton'' benzetmesi...

  Vergi kaçakçılığı ve yasadışı kripto projelerini tanıtma gibi suçlardan dolayı İspanya'da tutuklanan John McAfee, hapishane hayatı ile ilgili ''Hilton'' benzetmesi yaptı. İşlerin d...

  • 10 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.