İşte yüzde 25 artışın sebebi

Abone Ol
İşte yüzde 25 artışın sebebi
Onur Altan Tan
 • 03 Aralık 2019
 • Yazar:

  “The Way of the Tiger” isimli oyunun VeChainTor defteri üzerinden yeniden piyasaya sürülmesi haberi üzerine VET tokenında önemli artış meydana geldi.

  1980’li yılların meşhur oyunlarından biri olan “The Way of the Tiger” yeniden güncellenerek oyun severlerin kullanımına sunulmuş durumda.  Şimdi oyunu oynayan kişiler oyunlardaki karakterleri VET tokenı aracılığıyla satın alabiliyorlar. 

  Haberin açıklanmasından sonra VeChain token VET’in fiyatı yüzde 25’in üzerinde bir artış gösterdi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  The way of the tiger ile ilgili her şey

  İşte yüzde 25 artışın sebebi

  İşte yüzde 25 artışın sebebi

  “The Way of the Tiger” isimli oyunun VeChainTor defteri üzerinden yeniden piyasaya sürülmesi haberi üzerine VET tokenında önemli artış meydana geldi. 1980’li yılların meşhur oyunla...

  • 03 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.