İşte kripto para piyasasında son durum...

İşte kripto para piyasasında son durum...
  • 07 Kasım 2019

Kripto para piyasasının toplam değeri 248 milyar dolar direnç alanının altında birkaç düşüş işareti gösteriyor. Bitcoin fiyatı 9.400 dolar direnç alanının üzerine doğru tırmanmaya çalışıyor. 

BCH fiyatı şu anda ana 300 dolar direnç bölgesi yakınında işlem görüyor.

BSV fiyatı son zamanlarda arttı ve şu an 130 dolar ve 135 dolar seviyelerinin üstünde işlem görüyor.

Binance Coin (BNB), 21.00 dolar ve 21.20 dolar direnç seviyelerinin altında yer almakta.

Cardano (ADA) fiyatı 0.0450 dolar ve 0.0465 dolar dirençleri zorlamak için mücadele edebilir.

Kripto para piyasasının toplam değeri ve Bitcoin birkaç düşüş işareti gösteriyor. Ethereum, BCH, BSV, Cardano (ADA), BSV, EOS ve Ripple şu anda kazançları düzeltiyor.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Son zamanlarda, BCH fiyatlarında ABD dolarına karşı 285 dolar direnç alanının üzerinde makul bir yükseliş yaşandı. BCH / USD kuru şu anda, ayıların kavga ettiği 300 dolarlık ana direnç bölgesine yakın bir yerde işlem görüyor. Yukarı bir kırılmanın olması durumunda fiyat 320 dolara doğru yükselmeye devam edebilir.

Tersine bir durum olması durumunda, 295 dolar seviyesinin altında dezavantajlı bir düzeltme olabilir. Anlık bir destek 285 dolar seviyesinin yakınında yer alıyor ve ardından 280 dolar kilit destek alanı geliyor.

Bitcoin SV, Binance Coin (BNB) ve ADA Fiyat Analizi

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Bitcoin SV'de 125 dolar ve 130 dolar direnç seviyelerinin üzerine doğru bir yükseliş yaşandı. BSV fiyatı 135 dolar direncini bile kırdı ve şu an 140 dolar direncinin altında konsolidasyon gösteriyor. 140 doların üstünde bir kırılma olursa, fiyat 150 dolar seviyesini test edebilir.
Binance Coin (BNB) çoğunlukla 20.00 ve 20.20 dolar destek seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. BNB fiyatı şu anda 21.00 dolar ve 21.20 dolar seviyelerinin yakınında birçok engelle karşı karşıya kaldı ve bunun üzerinde 22.00 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Aşağı yönde, ana destekler 20.00 dolar ve 20.20 dolar seviyelerine yakın.

Cardano fiyatı, başarısız olduğu 0.0465 dolarlık direnç alanına doğru yükseldi. ADA fiyatı şu anda düştü ve 0.0450 dolar seviyesinden işlem görüyor. Daha fazla düşüş söz konusu olursa, bir sonraki destek 0.0425 dolar seviyesine yakın. Artan yönde ise, 0.0450 dolar ve 0.0465 dolar seviyeleri önemli dirençler. 

Kripto para piyasası 4 saatlik grafiğe baktığımızda, 248 milyar ve 250 milyar dolar direnç seviyelerinin altına doğru bir düşüş eğilimi görülüyor. Anlaşılan piyasa değeri ivme kaybediyor ve son zamanlarda 244 dolar desteğinin yakınında bir yükseliş trendi çizgisi kırılmış duruma. Bu nedenle, önümüzdeki seanslarda Bitcoin, Ethereum, ADA, Ripple, Tron, XLM, ADA, BNB, ICX, BCH, EOS ve diğer altcoinlerde düşüş dalgası olasılığı var.

Yükseliş yönlü bir hareketin olması durumunda 248 milyar ve 250 milyar seviyelerindeki boğalar için birçok engel bulunuyor. Daha fazla kazanç için 250 milyar doların üzerinde net bir kırılma gerekiyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.