İstanbul Başakşehir de taraftar token'ı çıkarıyor

Abone Ol
İstanbul Başakşehir de taraftar token'ı çıkarıyor
Emre Boran
 • 11 Kasım 2020
 • Yazar:

  Geçen sezon Türkiye futbol liginin birincisi İstanbul Başakşehir, Socios platformuna katıldı. Kulüp 2020'nin sonunda kendi taraftar tokenini ($ IBFK) piyasaya sürecek.

  IBFK, Socios ekosistemindeki diğer taraftar tokenleri gibi, sahiplerine oy hakkı ve ödüller verecek. Hem online hem de çevrimdışı olarak taraftar katılımını artırmak ve çeşitli taraftar deneyimlerinden para kazanmak için tasarlandı.

  Token sahipleri, kulüp kararlarına ilişkin anketlerde oy kullanabilecek. Bununla birlikte kulüp oyuncularıyla tanışma fırsatları karşılığında paraya çevrilebilecek puanlar kazanabilecek.

  İstanbul Başakşehir, blockchain tabanlı platforma imza atan üçüncü Türk kulübü. FC Barcelona, ​​Atlético de Madrid, Paris Saint-Germain, Juventus ve diğerlerini içeren diğer uluslararası, yüksek profilli kulüplere katılıyor.

  Bilindiği üzere Alman kulübü Bayern Münih, Socios'a üye olan birçok kulübün de katıldığı blockchain tabanlı fantezi futbol platformu Sorare'ye katılmıştı.

  Spor ve kripto toplulukları, taraftar tokenleri konusunda hevesli görünüyor. Haziran 2020'de Chiliz ve Socios, iki saatin altında 1.3 milyon dolar değerinde FC Barcelona markalı token sattı.

  Socios ayrıca yakın zamanda, Avrupa Ekonomik Alanı'nda mal ve hizmet satın almak için kullanılabilen, ön ödemeli bir kripto-fiat kart olarak önceki sürümünden bir evrim olan bir Visa banka kartını piyasaya sürdü.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  İstanbul başakşehir ile ilgili her şey

  İstanbul Başakşehir de taraftar token'ı çıkarıyor

  İstanbul Başakşehir de taraftar token'ı çıkarıyor

  Geçen sezon Türkiye futbol liginin birincisi İstanbul Başakşehir, Socios platformuna katıldı. Kulüp 2020'nin sonunda kendi taraftar tokenini ($ IBFK) piyasaya sürecek. IBFK, Socios ekosist...

  • 11 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.