Huobi Arjantin'den 100 milyon dolarlık yatırım

Huobi Arjantin'den 100 milyon dolarlık yatırım
  • 08 Kasım 2019

Kripto para borsası Huobi Group'un bir iştiraki olan Huobi Argentina, blockchain veri merkezi oluşturmak için 100 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.
Reuters tarafından bildirildiği üzere merkez, türünün en büyüğü olacak. Huobi Argentina gelişmeyi Çarşamba günü duyurdu.

Huobi Argentina platformu ilk olarak Eylül ayında Arjantin Pesosuyla kripto para  satın almak için fiat bir geçidi olarak ortaya çıktı. Platformun Ekim ortasına kadar yayına girmesi gerekiyordu. Reuters raporuna göre, Huobi Arjantin kasım ayının sonuna kadar faaliyet girecek

Arjantin’in ekonomisi, ülkedeki kripto para biriminin ilgisinin artmasına yardımcı olmuş gibi duruyor. Ancak ekonominin çok kötü durumda olduğunu belirtelim. 

Daha fazla kripto para birimi borsası Arjantin'e girmeyi planlıyor. son zamanlarda Bitso ülkede bir platform başlatma planlarını duyururken, Binance ayrıca Arjantin için planlarını da ima etti.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Huobi argentina ile ilgili her şey

Huobi Arjantin'den 100 milyon dolarlık yatırım

Huobi Arjantin'den 100 milyon dolarlık yatırım

Kripto para borsası Huobi Group'un bir iştiraki olan Huobi Argentina, blockchain veri merkezi oluşturmak için 100 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor. Reuters tarafından bildirildiği üz...

  • 08 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.