Güney Afrika'dan dağ bisikleti yarışının kazananları için Bitcoin ödülü

Abone Ol
Güney Afrika'dan dağ bisikleti yarışının kazananları için Bitcoin ödülü
Gökçe Hürata
 • 12 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Güney Afrika'daki Munga MTB yarışının bu yılki sayısında yaklaşık 150 dağ bisikletçisi yarışacak. Yarış Aralık ayının ilk haftasında başlayacak. Her kategoride ilk üç sırada yer alan en iyiler ödül parasında 1.5 Bitcoin'i paylaşacak.

  Bitstamp sponsorluğunda 2015 yılında başlatılan etkinliğe Güney Afrika'dan ve dünyanın dört bir yanından bisikletçiler katılacak. Alex Harris, Munga MTB'nin direktörü olarak görev yapıyor.

  Geçen yılki etkinlikte, ödül parası 1.5 BTC  erkekler, kadınlar ve gelişim kategorileri şeklinde ayrıldı. Üçüncü kategori beyaz olmayan bisikletçilere sahiptir.

  Her kategori, ilk üç bitirici arasında bölünecek olan 0.5 Bitcoin ile ödüllendirilir. Harris'e göre, bu yılki yarış için para ödülü değişmedi.

  Munga MTB yarışı, yarı çöl bir arazi yapısına sahip olan Karoo boyunca, 1000 kilometreden biraz daha fazla sürüyor ve binicilerin dinlenebileceği, yiyebileceği ve mekanik yardım alabileceği 5 yarış köyü bulunuyor.

  Ayrıca 60 ila 90 kilometre arayla yerleştirilmiş birkaç su noktası bulunuyor.

  Harris, “Bitcoin'i para ödülü olarak kullanma” fikriyle onlara yaklaşan Bitstamp olduğunu açıklıyor. Sonuç olarak, o zamanki para ödülü “Bitcoin'de eşdeğerine dönüştürüldü.''

  Harris, ödül parasını kazananlara dağıtma sürecini de açıklıyor. Güney Afrika Rezerv Bankası'nın (SARB) kripto para birimi düzenlemelerini formüle etmediğinden, 1,5 Bitcoin “bir Munga Bitstamp hesabına gidiyor” diyor.

  Ödül kazananlar “Bitcoinlerine tutunmayı ya da satmamızı söyleyebilir.” Kazananlar ikincisini seçerse, Güney Afrika Randı parasının tam bir miktarı Munga'dan hesaplarına aktarılıyor.

   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Munga ile ilgili her şey

  Güney Afrika'dan dağ bisikleti yarışının kazananları için Bitcoin ödülü

  Güney Afrika'dan dağ bisikleti yarışının kazananları için Bitcoin ödülü

  Güney Afrika'daki Munga MTB yarışının bu yılki sayısında yaklaşık 150 dağ bisikletçisi yarışacak. Yarış Aralık ayının ilk haftasında başlayacak. Her kategoride ilk üç sırada ye...

  • 12 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.