Game of Thrones oyuncusu 'Bitcoin'e yatırım yapmalı mıyım?’ diye sordu… İşte gelen cevaplar

Abone Ol
Game of Thrones oyuncusu 'Bitcoin'e yatırım yapmalı mıyım?’ diye sordu… İşte gelen cevaplar
Serkan Aydın
 • 18 Kasım 2020
 • Yazar:

   Game of Thrones oyuncusu Maisie Williams Twitterda 'Bitcoin'e yatırım yapmalı mıyım diye sorunca nasıl cevaplar aldı?

   Game of Thrones'da Arya Stark'ı oynayan aktris, Twitter'da Bitcoin'e yatırım yapıp yapmaması gerektiğini sorunca, Justin Sun, Mike Novogratz ve Barry Silbert liderliğindeki topluluk da yanıt verdi.

  Game of Thrones TV dizisinde Arya Stark'ı canlandıran aktris Maisie Williams, 2,7 milyon takipçisine sorduğu Bitcoin yatırımına ilişkin soru üzerine topluluktan aldığı binlerce yanıtın yanı sıra Barry Silbert, Mike Novogratz ve hatta Elon Musk gibi isimler de Maisie'ye cevap verdi.

  Arya Stark Bitcoin Almak İstiyor mu?

  1997'de doğan Maisie Williams, profesyonel çıkışını 2011'de  ortaçağ fantastik dram oyunu Game of Thrones'da Arya Stark karekterini canlandıran bir İngiliz aktristir. TV dizisi, önümüzdeki on yıl içinde oyuncuların şöhretinin tavan yapmasına yardımcı olan küresel bir fenomen haline geldi.

  Williams, unutulmaz rolünün yanı sıra dün kripto para birimi topluluğunun da dikkatini çekti.

  Ve elbette ki, takipçileri ve kripto topluluğu sessiz kalmadı. Bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 800.000 kişi oy verme şansını değerlendirdi. Bununla birlikte, Bitcoine yatırım yap diyenlerin oranı % 46 iken yapma diyenlerin oranı ise % 54 fakat anket henüz bitmiş değil. 

  Novogratz, Silbert, Sun ve Musk Tepkisi

  Diğer topluluk üyeleri, hizmetlerini tanıtma fırsatı buldular. Grayscale’in ana şirketi Digital Currency Group'un CEO'su Barry Silbert, Maisie'ye Grayscale'e bir göz atmasını tavsiye etti.

  Elon Musk ise ironik bir şekilde 'kenara bir Bitcoin at' dedi.

  Birkaç ay önce Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling Twitter'dan Bitcoin hakkında aydınlatılmak istediğinde çok sayıda ünlü kişi bu konudaki görüşlerini sunmak için sıraya girdi.

  TRON'dan Justin Sun, "Evet! FOMO zamanı! " dedi. Galaxy Digital kurucusu ve CEO'su Mike Novogratz da olumlu bir cevap verdi.

  Novogratz, hatta dün gece 15.800 dolardan daha fazla BTC aldığını söyledi. BTC'nin 20.000 $ 'a ve ardından 65.000 $' a çıkacağını tahmin etti. Novogratz ayrıca "tonlarca yeni alıcının" ortaya çıktığını ve Bitcoin'in şimdiye kadar var olan 21 milyon tokenlık sınırlı arzını vurguladı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Maisie williams ile ilgili her şey

  Game of Thrones oyuncusu 'Bitcoin'e yatırım yapmalı mıyım?’ diye sordu… İşte gelen cevaplar

  Game of Thrones oyuncusu 'Bitcoin'e yatırım yapmalı mıyım?’ diye sordu… İşte gelen cevaplar

   Game of Thrones oyuncusu Maisie Williams Twitterda 'Bitcoin'e yatırım yapmalı mıyım diye sorunca nasıl cevaplar aldı?  Game of Thrones'da Arya Stark'ı oynayan aktris, Twitter'da ...

  • 18 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.