Fraktal analiz, BTC'nin 11.000 Dolara yakın olduğunu gösteriyor

Abone Ol
Fraktal analiz, BTC'nin 11.000 Dolara yakın olduğunu gösteriyor
Gökçe Hürata
 • 07 Ekim 2020
 • Yazar:

  Bitcoin, geçen ay 10.000 Dolar ile 11.000 Dolar arasında konsolide oldu ve bu sıkı aralıktan neredeyse hiç sapmadı. Önemli bir fraktal analiz, kripto para biriminin önümüzdeki günlerde ve haftalarda bu aralığın dışına çıkmaya hazır olduğunu gösteriyor.

  Fraktale göre, Bitcoin yükselişe hazır

  Bir yatırımcı tarafından paylaşılan fraktal analizine göre, Bitcoin, önümüzdeki gün ve haftalarda daha da yükselecek.

  Fraktal, Bitcoin'in son fiyat hareketinin, 2020'nin başından Mayıs ayına kadar gerçekleşen fiyat hareketinin sadece küçük bir versiyonu olduğunu ileri sürüyor. Bu fraktal, BTC'nin yakında 11.000 Dolar olacağını gösteriyor.

  On-chain eğilimler fraktali doğruluyor

  On-chain eğilimler, fraktal analizinin olumlu bakış açısı ile uyumluluk gösteriyor.

  Willy Woo, geçtiğimiz günlerde, Bitcoin'in benimsenmesinin mevcut durumda Batı'daki ilk aşamalarında olduğunu belirtti:

  “Batı ülkelerinde erken benimseme aşamasındayız, bazı yüksek enflasyon ülkeleri şu anda Statista'dan gelen bu grafiğe göre erken çoğunluğu elde ediyor. (Dünyanın şu anda yaşadığı yüksek parasal enflasyon, BTC Hodler'ın benimsenmesi için steroidlerin büyümesidir.)”

  Bu benimsemenin devam etmesi durumunda, yeni Bitcoin kullanıcılarının son aylarda olduğundan daha da artış göstereceğini açıkladı. Bu benimseme, kripto para birimi fiyatının şu anda BTC'yi düşük tutan eski piyasadan ayrılmasını sağlayacak.

  Bununla birlikte, Bitcoin hash oranı yükselişe devam ediyor.

  Kripto para madenciliğine ne kadar hesaplama gücü tahsis edildiğini izleyen metrik, tüm zamanların en yüksek seviyelerini zorluyor. Analistler, bu durumu madencilerin Bitcoin ağına uzun vadeli bağlılığının bir işareti olarak görüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Fraktal ile ilgili her şey

  Fraktal analiz, BTC'nin 11.000 Dolara yakın olduğunu gösteriyor

  Fraktal analiz, BTC'nin 11.000 Dolara yakın olduğunu gösteriyor

  Bitcoin, geçen ay 10.000 Dolar ile 11.000 Dolar arasında konsolide oldu ve bu sıkı aralıktan neredeyse hiç sapmadı. Önemli bir fraktal analiz, kripto para biriminin önümüzdeki günlerde ve ...

  • 07 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.