Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı
  • 25 Kasım 2019

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor.

22 Kasım'da yapılacak bir duyuruya göre, açık artırma 28 Kasım'da yapılacak ve taraftarlar çeşitli ödüllerle yarışmak için canlı bir yarışmaya katılabilecekler.

Daha önce de belirtildiği gibi F1, 180'den fazla bölgede 1,6 milyar televizyon izleyicisini çekiyor ve dünya çapında 506 milyon fanı bulunuyor.
NFT'ler F1 blockchain oyununda işlevsel olacak

Çoğu kripto para biriminden farklı olarak, misli olmayan tokenlar dijital bir koleksiyon şeklidir: misli olmayan tokenlar birbirinin yerine geçemez, benzersiz bilgiler taşır ve nadirlik derecelerine göre değişir.

F1 Delta, müzayedeye ayarlanan 10 resmi yarış arabası için 5 farklı nadirlik seviyesi belirlediğini belirtti. Her NFT yaklaşmakta olan resmi F1 Delta oyununda kullanılabilir olacak.

Tüm F1 markalı takım araçları, Mercedes AMG W10, Ferrari SF90, Red Bull Racing RB15, McLaren MCL34, Renault R.S, RP19, Toro Rosso STR14, Alfa

Romeo Race C38, Haas VF-19 ve Williams FW42.dahil NFT müzayedesine dahil edilecek.  Duyuruya göre, tüm otomobillerin performans endeksleri benzer ve önümüzdeki hafta açıklanacak.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Formula 1 ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.