Filecoin Mainnet Lansmanı

Abone Ol
Filecoin Mainnet Lansmanı
Yaprak Gökçe
 • 14 Haziran 2020
 • Yazar: Yaprak Gökçe

  Birkaç gün önce testnet yarışmasının ayrıntılarını yayınladıktan sonra, Filecoin iş geliştirme personeli Angie Maguire, projenin ana ağının bu yaz için hızda olduğunu söyledi.

  Maguire, projenin genel yol haritasına işaret ederek, "Filecoin ana ağı, 20 Temmuz - 20 Ağustos tarihleri ​​arasında lansman penceremiz için yolda" dedi. 

  Filecoin yakında başlayacak bir testnet yarışması yapacak

  Blockchain tabanlı bir veri depolama projesi  olan Filecoin, önümüzdeki ana ağ lansmanı öncesi olan 10 Haziran'da testnet yarışmasını duyurdu.

  Mainnet lansmanından önce ağdaki karışıklıkları çözmek için yapılan testnet yarışması, en iyi 100 küresel madenciyi ödüllendiriyor ve her biri ekosisteme doğru koyduğu depolamayı hesaba katıyor. Her kıtadaki en iyi madenciler de ödül alıyor.

  Maguire, "Bir lansman tarihini belirlediğimizde kesin başlangıç ​​tarihini doğrulayacağız, ancak yarışma Temmuz başından itibaren başlayabilir" ifadesinde bulundu.

  Yarışma toplumun ilgisini çekti

  Maguire, topluluğun yarışma konseptiyle ilgilendiğini söyleyerek şöyle devam etti:  

  "Küresel madenciler topluluğumuzdan,  çok olumlu geri bildirimler alıyoruz ve herkesin yarışma için iyi hazırlandığından emin olmak adına bu ayın ilerleyen saatlerinde canlı bir soru-cevap vereceğiz."

  Yarışma için ilham kaynağına dikkat çeken Maguire şunları söyledi: 

   
  "Teşvik edilmiş test ağları, kullanıcıların yeni zincirlerin lansmanına hazırlanmasına yardımcı olmak için en iyi uygulama haline geldi. Birçok testnet teşvik programını gözden geçirdik ve en iyi öğeleri, gerçek kullanıcı verilerini depolamak gibi benzersiz Filecoin özellikleriyle birleştirdik."

  Filecoin'in projesi, 2017 ilk token teklifi sırasında 257 milyon dolar topladıktan sonra yıllardır çalışmaya devam ediyor.  

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Filecoin ile ilgili her şey

  Filecoin Mainnet Lansmanı

  Filecoin Mainnet Lansmanı

  Birkaç gün önce testnet yarışmasının ayrıntılarını yayınladıktan sonra, Filecoin iş geliştirme personeli Angie Maguire, projenin ana ağının bu yaz için hızda olduğunu söyledi. ...

  • 14 Haziran 2020
  Coinbase bu 17 altcoini listeliyor

  Coinbase bu 17 altcoini listeliyor

  Coinbase, Perşembe günkü bir blog yazısında 17 altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Bu 17 altcoin arasında Avalanche, Celo, Chia, Coda, Dfinity, Filecoin, Handshake, Kadena, Mobilecoin, ...

  • 11 Kasım 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.