Fenerbahçe Başkanı Koç: Kripto para çıkaracağız

Abone Ol
Fenerbahçe Başkanı Koç: Kripto para çıkaracağız
Emre Boran
 • 14 Ekim 2020
 • Yazar:

  Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç bugün kripto para piyasasını heyecanlandıran bir açıklama yaptı.

  Koç, yaptığı açıklamada kulüp olarak kripto para çıkaracaklarını ve bu kripto parayı ya bizzat kulübün çıkaracağını söyledi.  Başkan Koç yine de şirketlerden gelen teklifleri değerlendireceklerini söyledi.

  Ali Koç kripto paralar ile ilgili sorulan soruya şu şekilde cevap verdi:

  ”Ya kendimiz yapacağız ya da çok sayıda şirketten destek var, bunlardan müthiş teklifler var, bunları kabul edeceğiz. Bu konuda inanılmaz talep var. Kripto paradan çok büyük bir gelir elde edeceğiz.”

  Fenerbahçe kripto parası olan üçüncü Türk spor kulübü olmaya çok yakın. Chiliz isimli kripto paranın şirketi olan Socios.com ile anlaşan Galatasaray, GAL isimli taraftar token’ını üretmişti. Ardından yine Socios.com ile anlaşan Trabzonspor, TRA isimli taraftar token’ını üretmişti.

  Galatasaray ve Trabzonspor Kripto Paraları Satışa Sunulmuştu!

  Galatasaray, Şubat 2020‘de başlayan token arzıyla birlikte Galatasaray Taraftar Token’ı almaya başladı. Galatasaray Spor Kulübü için 10 TL değerinde 10 milyon adet token basıldı. Basılan token’ların belli bir kısmı ücretsiz olarak dağıtılacak.

  Socios.com tarafından üretilen ‘TRA‘ ismiyle satışa sunulan Trabzonspor’un kripto parası yoğun ilgiyle karşılanmıştı. 650 bin adet TRA token 8 TL fiyatıyla satışa sunulmuştu.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Fenerbahçe ile ilgili her şey

  Fenerbahçe Başkanı Koç: Kripto para çıkaracağız

  Fenerbahçe Başkanı Koç: Kripto para çıkaracağız

  Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç bugün kripto para piyasasını heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Koç, yaptığı açıklamada kul...

  • 14 Ekim 2020
  Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı

  Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaşma yaptı

  Dünya çapında Barcelona, Juventus, Paris Saint Germain, Atletico Madrid, Roma ve Galatasaray gibi büyük kulüplerin taraftar token’lerini futbolseverler ile buluşturan Socios’un Türkiye’d...

  • 24 Haziran 2020
  Fenerbahçe'den dev kripto para hazırlığı

  Fenerbahçe'den dev kripto para hazırlığı

  Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Erol Bilecik, Ekonomist Dergisi'nin Instagram yayınında Fenerbahçe'nin kripto para hazırlığında olduğunu söyledi. Bilecik, kulüpte büyük ...

  • 23 Haziran 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.