EOS blok üreticisinden merkeziyet eleştirisi geldi

Abone Ol
EOS blok üreticisinden merkeziyet eleştirisi geldi
Onur Altan Tan
 • 28 Kasım 2019
 • Yazar:

  EOS Blok Üreticisi “EOS New York”, ağda kayıtlı altı üreticinin tek bir kuruluş tarafından yönetildiğini gösteren iddialı bir veri yayınladı.

  28 Kasım'da yayınlanan bir tweette, EOS New York, belirgin merkezileşme ve suiistimal düzeyleriyle ilgili endişelerini dile getirerek şu ifadeleri kullanıyor:

  “EOS'ta kayıtlı altı üretici tek bir işletme tarafından yönetiliyor. Bu kabul edilemez. İlk 50 tescilli üreticinin imzasını talep ettik, böylece tüm token sahiplerinin kimin ne yaptığını ve kimin böyle bir usulsüzlüğe göz yumduğunu bilmesi mümkün olacak. ”

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Eos new york ile ilgili her şey

  EOS blok üreticisinden merkeziyet eleştirisi geldi

  EOS blok üreticisinden merkeziyet eleştirisi geldi

  EOS Blok Üreticisi “EOS New York”, ağda kayıtlı altı üreticinin tek bir kuruluş tarafından yönetildiğini gösteren iddialı bir veri yayınladı. 28 Kasım'da yayınlanan bir tweette,...

  • 28 Kasım 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.