Eleştirilerin odağındaki isim konuşacak

Eleştirilerin odağındaki isim konuşacak
  • 11 Eylül 2019

Eleştirilerin odağındaki Ripple CEO’SU CNN’e röportaj verecek

Salı günü, Ripple topluluğu üyesi olan @SCuBaMaN_XRP isimli Twitter kullanıcısı sayfasında, 11 Eylül'de, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse'un CNN’den Julia Chatterley'e röportaj vereceğini bildirdi.

Bir duyuruda, CNN Sunucusunun, Garlinghouse ile oldukça açık bir konu olan XRP hakkında konuşacağı belirtiliyor.

Ripple topluluğu üyeleri bu haberi hevesle aldılar, çoğu röportajın tam olarak ne zaman gerçekleşeceğini öğrenmeye çalışıyordu. Ancak, bu bilgi henüz belirsizliğini koruyor.

Brad Garlinghouse daha yayına çıkmadan kripto para topluluğunda bir heyecan oluşmuş durumda. Çoğu XRP yatırımcısı Brad Garlinghouse'un büyük bir duyuru yapacağını düşünüyor.

Bir kısım yatırımcılar da bu röportajdan çok da anlamlı bir şeyin çıkmayacağını ifade ediyor. Her zamanki gibi yine bankalar için daha hızlı işlem yapıldığını ve Ripple ve XRP'nin devasa potansiyelini söyleyerek, düzenli Ripple ve XRP tanıtımlarının yapılacağından bahsedileceğini düşünüyorlar

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…