Efsane boksör Mike Tyson'dan blok zinciri destekli eğlence platformu

Efsane boksör Mike Tyson'dan blok zinciri destekli eğlence platformu
  • 13 Ağustos 2019

ABD'li boks efsanesi Mike Tyson, yeni nesil dövüşçüler için blok zinciri destekli çapraz eğlence platformuna öncülük ediyor.

VentureBeat'in haberine göre 'Fight to Fame' adlı yeni girişim, yeni ve çok yönlü bir platform oluşturmak için blok zinciri teknolojisini kullanacak. Platform sosyal medya, reality şov, film, oyun, canlı müsabaka ve bahis yoluyla istekli dövüşçüleri başarıya ulaştırmayı hedefliyor.

Fight to Fame platformunda spor ve müsabaka komitesinin kurucusu ve başkanı olarak görev yapacak olan Mike Tyson'ın yanı sıra Farzam Kamalabadi CEO koltuğuna oturacak. İki defa Emmy Ödülü kazanan Tim Smithe de projede televizyon prodüktörü, Stan Larimer ise kripto para ve blok zinciri uzmanı olarak görev alacak.

Tyson bir röportajında tecrübeli bir dövüşçü olarak gelecek nesillere ve özellikle geleceğin aksiyon yıldızlarına eğitmenlik yapmak istediğini, kariyer başarısı ve adil ücret için bir yol açma çabası olduğunu söyledi. Tyson yeni platformu kendi tutkusu olarak tanımladı.

Kamalabadi de ücretin blok zinciri ekosistemi ile yönetildiğini ve böylece yetkilendirme sorununun ortadan kalktığını belirtti.

Projenin dövüşçülere, hayranlara ve şirkete yönelik kazanımlarının yanı sıra katılımın hızlandırılması için bir hayran belirteci ekonomisi başlatılacak.

Kamalabadi ve Smithe, UFC gibi turnuvalarda dövüşçülerin çoğu zaman vaat edilen ücretlerin yalnızca yüzde 15'ini alabildiklerine dikkat çekiyor.

Fight to Fame platformu hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacak.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ