Dünya Finans Devi Wells Fargo'dan Çarpıcı Bitcoin Tahmini

Abone Ol
Dünya Finans Devi Wells Fargo'dan Çarpıcı Bitcoin Tahmini
Serkan Aydın
 • 12 Aralık 2020
 • Yazar:

  Wells Fargo, Bitcoin'i 1850’deki ''altına hücum hareketi'' ile karşılaştırken, kripto varlıklarının kapsamını artırmayı planlığını belirtti.

  Çok uluslu finans devi Wells Fargo, Bitcoin'in 12 yıllık geçmişinin ve 2020'nin en iyi performans gösteren varlığı olarak performansının, önde gelen kripto para biriminin geçici bir moda veya heves olmadığını kanıtladığını söyledi.

  San Francisco merkezli bankacılık devi, Bitcoin'in 4 bin dolara düştükten sonra, 2020'nin en yüksek seviyesi olan 19.845 dolara fırladığına tanıklık eden bir yılın ardından, yatırımcıların, getiri elde etmek için Bitcoin'in dalgalı volatilitesine katlanmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

  "Grafik, son üç yılda Bitcoin'in gerçekten de altından ve S&P 500 Endeksinden daha iyi performans gösterdiğini vurguluyor, ancak Bitcoin yatırımcılarının bu başarıya ulaşmak için katlanmak zorunda oldukları inişi çıkışlı bir yolculuk vardı "

  Wells Fargo, Bitcoin'in başarısının kalıcı olacağına inanmasına rağmen, piyasanın oldukça spekülatif olduğunu belirtti.

  “Bugün, Bitcoin'e yatırım yapmak, yatırım yapmaktan ziyade spekülasyon gerektiren 1850’lerin altına hücum hareketinin ilk günlerinde yaşamak gibi bir şey. Birçoğu için yeni bir heyecan ve yeni bir deneyim. Son 12 yılda, kripto para birimleri piyasa değeri olarak tam anlamıyla sıfırdan 560 milyar dolara yükseldi. Bu da, bu piyasanın artık küresel ekonominin önemli bir parçası olduğunun ve uzun vade'de altın'a ve dolar'a alternatif olacağının bir kanıtıdır. "

  Rapor, uzun vadede, BTC'nin meşru bir uzun vadeli yatırım olduğunu kanıtlayabileceğini ve şirketin önümüzdeki yıl dijital para piyasasına çok daha fazla dikkat etmeyi planladığını belirtiyor.

  “Kripto para birimleri bir gün yatırıma değer hale gelebilir. Bunun için iyi nedenler var. Her yatırımcının duyması gereken nedenler. 2021'e girerken, dijital varlık piyasasını daha çok tartışacağız."

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Wells fargo ile ilgili her şey

  Dünya Finans Devi Wells Fargo'dan Çarpıcı Bitcoin Tahmini

  Dünya Finans Devi Wells Fargo'dan Çarpıcı Bitcoin Tahmini

  Wells Fargo, Bitcoin'i 1850’deki ''altına hücum hareketi'' ile karşılaştırken, kripto varlıklarının kapsamını artırmayı planlığını belirtti. Çok uluslu finans devi Wells Fargo, ...

  • 12 Aralık 2020
  Berkshire Wells Fargo'da pozisyon azaltmaya devam ediyor

  Berkshire Wells Fargo'da pozisyon azaltmaya devam ediyor

  Ünlü yatırımcı Warren Buffett'ın şirketi Berkshire, Wells Fargo'daki pozisyonunu azaltmaya devam ediyor ABD'li banka Wells Fargo & Co.'nun bir dönem en büyük adi hisse sahiplerinden b...

  • 20 Eylül 2020
  Wells Fargo'dan kripto risk yönetimi şirketine yatırım

  Wells Fargo'dan kripto risk yönetimi şirketine yatırım

  ABD'li banka Wells Fargo kripto risk yönetimi start-up şirketi Elliptic'e yatırım yaptı Şirketlere blockchain transferlerinin düzenlemelere uyumlu olmaları konusunda yardımcı olan Ellipti...

  • 20 Şubat 2020
  Bitcoin boğasına göre asıl tehdit farklı

  Bitcoin boğasına göre asıl tehdit farklı

  Bitcoin boğasına göre Libra değil Wall Street bankaları tehdit Facebook’un Libra stablecoinini açıklamasının ardından, Libra yapısının ardındaki tartışma nedeniyle, merkezileşmed...

  • 07 Kasım 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.