Donanım cüzdanı Evercoin 2 tanıtıldı

Abone Ol
Donanım cüzdanı Evercoin 2 tanıtıldı
Onur Altan Tan
 • 16 Aralık 2019
 • Yazar:

  *Evercoin Inc, New York Consensus Yatırım Zirvesinde “en güvenli donanım cüzdanı” olarak nitelendirdiği Evercoin 2’yi tanıttı. Türünün ilk örneği olan Evercoin 2, anahtar boyutunda, bitcoin ve diğer kripto para birimleri için cüzdan işlevi görüyor. 

  Bundan önce, donanım güvenliği isteyen kullanıcılar, Ledger ve Trezor gibi kullanımı zor ve büyük birinci nesil donanım cüzdanlarını kullanıyordu. Şimdi YubiKey (küçük bir anahtar benzeri cihaz) sahipleri söz konusu cüzdanı ücretsiz indirebilir.

  Evercoin, kullanıcıların Coinbase gibi bir hizmetten bekledikleri tüm finansal hizmetleri ilk defa mobil bir cüzdanda, donanımla güvence altına alınmış ve tamamen kullanıcı tarafından kontrol edilecek şekilde sağlıyor. Evercoin, Bitcoin ve Ethereum dahil 20 varlığı destekliyor.

  Kripto kullanıcılarının karşılaştığı başlıca güvenlik sorunları ve tehditler: 

  -Hack saldırıları
  -Borsa korsanları
  -Anahtar kaybı (Chainalysis, 2-3 milyon bitcoinin bu şekilde kalıcı olarak kaybolduğunu tahmin ediyor)
  -Diğer kullanıcı hataları (kullanıcılar yanlış adres girebilir)
  -Oynaklık
  -Kimlik Hırsızlığı
  -Fiziksel tehdit içeren saldırılar 
  -Kimlik Avı Saldırıları (e-posta ve sosyal ağ hesapları ele geçirilebilir ve daha sonra arkadaşlarından ve sosyal ağlarından bilgi ve varlıklar çalınabilir)

  Türünün ilk örneği Evercoin 2, kullanıcıların tüm bu sorunlardan korunmasına yardımcı olma iddiasıyla tanıtıldı...

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Evercoin 2 ile ilgili her şey

  Donanım cüzdanı Evercoin 2 tanıtıldı

  Donanım cüzdanı Evercoin 2 tanıtıldı

  *Evercoin Inc, New York Consensus Yatırım Zirvesinde “en güvenli donanım cüzdanı” olarak nitelendirdiği Evercoin 2’yi tanıttı. Türünün ilk örneği olan Evercoin 2, anahtar boyutunda...

  • 16 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.