Digital Asset Amazon ile Ortaklık Kuruyor

Digital Asset Amazon ile Ortaklık Kuruyor
  • 18 Haziran 2019

Blockchain geliştirme şirketi Digital Asset, açık kaynaklı akıllı sözleşme dili olan DAML'yi daha erişilebilir hale getirmek için Amazon'un veri birimini kullanıyor. Özellikle, DAML artık kurumsal blok zinciri üreticisi devleri Hyperledger Fabric ve R3 Corda ile uyumlu olacak.

Digital Asset’in AWS Aurora ile ortaklığı, şirketlerin DAML’ı kullanarak uygulamalar oluşturabilecekleri ve daha sonra çeşitli blok zincir sistemlerine ekleyebilecekleri anlamına geliyor.

Kısaca, bir projeyi daha sonraki bir tarihte belirli bir deftere uyacak şekilde yeniden kodlamak yerine, projeler artık kodda bir değişiklik yapmadan Aurora'dan çoğu bloğa aktarılabilir. Firma, bunun, şirketleri zorlamadan blockchain dünyasına açacağını umuyor.

Dijital Asset Kurucu Ortak ve CEO'su Yuval Rooz, bazı işletmelerin blok zincirine olan ilgi konusunda muhafazakâr olduklarını, çünkü zaten en az on yıl sürecek bir altyapı inşa ederken bir muhasebe sistemine bağlı kalma riskini almadıklarını açıkladı. Rooz'a göre bulut uyumluluğu bu sorunu hafifletiyor.

Digital Asset, DAML'ı olabildiğince ulaşılabilir kılıyor yapmaya çalşıyor ve dili R3 Corda gibi rakip liderlerle bile uyumlu hale getiriyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ