Dev Şirketin kurucusundan Bitcoin'e yeni tanım

Dev Şirketin kurucusundan Bitcoin'e yeni tanım
  • 10 Eylül 2019

Gold Bullion International kurucusu Dan Tapiero, Bitcoin’in (BTC) değerini gerçeğe uygun bir makine olarak analiz etti.

Tapero, 10 Eylül'de yayınlanan AlphaWeek iş haberleri röportajında görüşlerini dile getirdi ve şu ifadeleri kullandı.

“Bunun bir icat olduğunu ve bence diğer şeylerden çok bir icat olarak adlandırılması gerektiğini düşünüyorum. Bitcoin gerçek bir makine. Bu, tüm sahtekarlıkları ortadan kaldırmanın veya insanların yalan söylemesinin bir yolu. ”

Sistemin şimdi on yaşında olduğunu ifade eden Dan Tapiero BTC’ye bir tanım da getiriyor. Bitcoin, madencilerin ağ çerçevesinin güvenliğini güvence altına almaları için elde ettikleri ödüldür”

Tapero ayrıca bir şirketin böyle bir sistemi geliştirmesinin neye mal olacağını da sorguluyor. Bitcoin ve ekosisteminin geliştirilmesi ve sürdürülmesi için harcanan çalışma saatlerine baktığınızda bunun yüz milyarlarca dolara mal olacağına inandığını ifade ediyor ve ekliyor:

“Bir şirket bunu bile geliştirebilir mi? Biliyorsunuz, belki Satoshi bunun zamanla merkezi olmayan bir biçimde ancak yavaşça geliştirilebileceğini fark etti. ”

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…