Dev kripto para borsası BitPay’den alım satımlarda yeni kural

Dev kripto para borsası BitPay’den alım satımlarda yeni kural
  • 13 Ağustos 2019

Kripto para ödeme işlemcisi BitPay, bazı yüksek değerli ödemeler, geri ödemeler ve ödemeler için yeni kimlik doğrulama önlemleri getiriyor.

ABD merkezli firmadan yapılan 1 Ağustos tarihli bir duyuruya göre, yeni önlemler özellikle BitPay ve Copay uygulamalarını kullanarak yapılan kişiden kişiye yapılan ödemeler için geçerli olmayacak.

BitPay, yeni kimlik doğrulama akışını, kullanıcıların işlem geçmişlerine ve çeşitli ödeme özelliklerine erişim sağlayan kişiselleştirilmiş bir ana sayfa olarak işlev görecek yeni bir BitPay Dashboard'un bir parçası olarak sunuyor.

BitPay ID'nin başlatılmasıyla, kullanıcıların Sosyal Güvenlik veya pasaport numarası gibi verilerin yanı sıra bir fotoğraflı kimlik girişi gerektiren bir kerelik bir doğrulama işleminden geçmeleri gerekecek.

Bu gereksinim, kullanıcıların bir  BitPay satıcısına 3.000 ABD Doları veya üzerinde yüksek değerli ödeme yapmaya çalıştıkları, 1.000 ABD Doları veya üzeri bir geri ödeme isteğinde bulunmaları,  BitPay ödemeleri alma veya bir BitPay ön ödemeli ürünü alma gibi durumlarda geçerli olacak. Duyuruda ayrıca şöyle deniyor:

“Bu süreç, kimlik doğrulama çabalarımızı geliştirmemize ve Bitcoin yatırımcıları için ödeme riskini azaltmamıza yardımcı oluyor. Ayrıca, BitPay ödemeleri gibi doğrulanmış kullanıcılara gelecekteki hizmetleri sunabilmemiz veya BitPay ön ödemeli ürünler almak isteyen insanlar için daha hızlı yükleme yapabilmemiz için de bu bir gereksinimdir. ”

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ