Coinbase 2020'de borsaya girmeye hazırlanıyor

Abone Ol
Coinbase 2020'de borsaya girmeye hazırlanıyor
Emre Boran
 • 10 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Reuters’ın kaynaklara dayandırdığı haberine göre Coinbase Inc’de bu yıl ABD borsasına kote olmak için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

  Reuters haberine göre, Coinbase’de borsaya giriş için hazırlıklar devam ediyor, ancak şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndan (SEC) onay alması gerekiyor.

  Başarılı olursa, bir kripto para birimi alım satım plafformunun ilk kez geleneksel piyasalarda yer alması gerçekleşmiş olacak.

  Cointelegraph, muhtemelen halka arz için hazırlık aşamasında yardımcı olmak ve finansal düzenleyicilerle ilişkileri yönetmek için şirkete yeni bir hukuk danışmanının getirildiğini bildirdi.

  Coinbase 8 milyar dolardan fazla piyasa değerine sahip.

   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Coinbase. kripto para ile ilgili her şey

  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.