Cardano’dan benimsenme yolunda önemli hamle

Cardano’dan benimsenme yolunda önemli hamle
  • 15 Ekim 2019

Cardano (ADA) kripto para ödemeleri şimdi Japonya'nın Sasebo kentinde kurulan ilk ortak çalışma alanı olan ToStart'ta desteklenmektedir.

Ortak çalışma alanı, yeni kripto dostu ve nakitsiz çalışma ortamları oluşturmak için motive olmuş içerik yaratıcıları, web tasarımcıları, programlama mühendisleri ve çeşitli sektörlerden girişimcilerden oluşan bir karışımı hedefliyor.

ToStart’taki organizatörler “Son yıllarda, ortak çalışma alanları yeni bir tür paylaşılan ofis ortamı olarak popülerlik kazanmakta. Bu alanlar dünyayı etkiliyor, sadece Japonya'da her ay 1300’e yakın ofis bu işlemler için ayrılmış durumda” ifadelerini kullanıyor.

Cardano, ortak bir kripto para birimi ADA'yı ortak çalışma trendinin en başında konumlandırıyor ve şirketin ADA'yı kabul eden düzenli topluluklar oluşturma misyonları oluşturuyor.

Cardano'nun ticari kolu olan Emurgo, ADA ödemelerinin kabul edilmesi ve günlük hayata entegrasyonu için daha fazla yerel tüccarla bağlantı kuruyor. “Blockchain geleceğinin gerçeğe dönüşmesi için, blockchain teknolojisinin ADA ödemelerinin uygulanması gibi farkındalığı artıran kampanyalar aracılığıyla ana kullanıcıların günlük yaşamlarına nüfuz etmesi gerekecek. ADA kripto parabirimi, günlük kullanıcılar için Cardano projesinin en tanıdık yönü olduğundan, Emurgo, şirket içi geliştirdiğimiz Yoroi Cüzdanı aracılığıyla, ana akım haline getirmek için Cardano ADA ödemelerini kabul eden tüccar ve vitrin sayısını artırmak istiyor. ”

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.