Canaan'dan ABD'de halka arz başvurusu

Canaan'dan ABD'de halka arz başvurusu
  • 31 Temmuz 2019

Çin'de Bitcoin madencilerinin en büyük üreticilerinden olan Canaan Creative'in, 200 milyon dolar toplamak amacıyla ABD'de halka arz için başvuru yaptığı bildirildi.

Mesajlaşma platformu WeChat'te bulunan halka arz konulu ve IPO Zao Zhi Dao isimli bir blogta yer alan habere göre Canaan, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC'e gizli bir başvuruda bulundu.

2019 yılının ilk döneminde Avalan Bitcoin madencilerinin üreticisi olan Canaan'ın New York'ta halka ilk arz gerçekleştireceği belirtilmişti. 

Son dönemde Canaan'ın hissedarlarının şirketi, Şanghay Menkul Kıymetler Borsası bünyesinde Bilim ve Teknoloji İnovasyon Kurulu listesinde sıralamayı düşündüğü haberleri çıkmıştı. 

Şirket ayrıca geçtiğimiz yıl kasım ayında Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası'na halka arz başvurusu yapmıştı.

Canaan'ın rakipleri olan Bitcmain ve Ebang şirketleri de Hong Kong'ta kamuya arz için girişimlerde bulunsa da hiçbiri gereken onayı henüz alamadı.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ