Bu haber kripto para yatırımcılarını sevindirecek

Bu haber kripto para yatırımcılarını sevindirecek
  • 11 Eylül 2019


Coinbase’den kripto para yatırımcılarını sevindirecek hamler... ABD merkezli kripto para birimi borsası Coinbase, yakın gelecekte bir ilk borsa teklifi (IEO) platformunun başlatılmasını değerlendiriyor.

Coinbase'de Asya'da kurumsal satışlar başkanı olan Kayvon Pirestani Çarşamba günü Invest: Asia konferansında haberi şöyle açıkladı: “Orada Coinbase için gerçekten ilginç bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Coinbase sadece IEO alanını değil aynı zamanda STO'ları [menkuş kıymet tokeni tekliflerini] dikkatle araştırıyor. Ancak şu anda herhangi bir resmi açıklama yapamıyorum.”

Geçtiğimiz ay, Japon Kripto Borsası Coincheck, firmaların hizmet programları yoluyla para toplamasına yardımcı olmak için bir IEO platformu başlatmayı düşündüğünü açıklamıştı.

Binance tarafından popüler olan IEO'lar hızlı bir şekilde 2019'un odak npktası haline geldi. OKEx, Huobi ve Bittrex de dahil olmak üzere, 12 adet kripto para birimi borsası, bu yıl IEO platformlarını duyurdu ve The Block’un araştırmasına göre IEO’ya 39 proje katıldı.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…