Brave Browser’dan devasa büyüme

Brave Browser’dan devasa büyüme
  • 13 Ağustos 2019

Endüstri odaklı bir haber kaynağı olan Decrypt’in 11 Ağustos’ta verdiği habere göre, Blockchain tabanlı yerelleştirilmiş tarayıcı Brave’i kullanan yayıncı sayısı geçtiğimiz yıl % 1.200 arttı.

Brave Browser'ın benimsenmesini izleyen bir web sitesi olan BATGrowth'un verilerine göre, Brave Rewards yayıncılarının sayısı Temmuz 2018'de 18.931 iken, mevcut sayısı şimdi 230.000'den fazla.

Washington Post ve Smithsonian Dergisi, 17,417 Twitter yayıncısı, 2.917 Reddit yayıncısı, 166,698 YouTube yayıncısı ve 12.000'den fazla Twitch yayıncısı dahil olmak üzere 29.278 web sitesi yayıncısı Brave Reward programını kullanıyor.

Ağustos ayının başlarında Brave, Twitter'daki içerik oluşturucularını, Basic Attention Token (BAT) ile desteklenme özelliğini açıkladı. Duyuruda ayrıca, düzenli olarak yinelenen ipuçları ayarlama ve bahşişlerini nasıl talep edeceklerini onlara bildirmek için bir bahşiş oluşturucuda tweetleme mekanizması da dahil olmak üzere bahşiş servisi ile ilgili bir dizi özellik de listelendi.

Geçen ay, haberler, Brave'nin geliştirilmekte olan son sürümünün kullanıcılarının, kripto para borsası UpHold aracılığıyla kimliklerini doğruladıktan sonra BAT tokenlerini geri çekebildiklerini ortaya koydu. Doğrulamanın ardından, kullanıcıların web sitesinin bakımına ve içerik oluşturulmasına katkıda bulunmak istediklerinde ilave BAT tokenleri satın alabilecekleri bildiriliyor.

Yazının yazıldığı sırada BAT, CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içinde % 2.76 düşüşle 0.201 $ seviyesinden işlem görüyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ