Blockchain şirketinden fon turu... İşte toplanan rakam

Blockchain şirketinden fon turu... İşte toplanan rakam
  • 11 Eylül 2019

Blockchain şirketi CasperLabs, Los Angeles merkezli yatırım şirketi Acuitas Group Holdings'in uluslararası finansmanı ve başkanı Terren Piezer'in önderlik ettiği bir dizi fon toplama turunda 14.5 milyon dolar fon topladığını açıkladı.

10 Eylül'de Cointelegraph ile paylaşılan basın açıklamasında, Blockchain protokol araştırma ve geliştirme şirketi CasperLabs, holding şirketi aracılığıyla "Wall Street Zelig" olarak da bilinen Terry Piezer'in liderliğindeki A turu sonuçlarını açıkladı.

Diğer büyük yatırımcılar arasında Consensus Capital, Axiom Holdings Group, MW Partners, Blockchange Ventures, Hashkey Capital, Distributed Global ve onay bekleyen bir veya iki yatırımcı da bulunuyor.

Ethereum (ETH) consensus algoritmasını geliştirmeye çalışan bir şirket olan CasperLabs, yeni yatırılan fonları ürünlerinin daha da geliştirilmesi ve yeni mühendislerin işe alınması için tahsis edecek.

CasperLabs'in ana şirketi olan ADAPtive Holdings Ltd.'in CEO'su Mrinal Manohar, “Önümüzdeki aylarda birkaç ilginç teknik güncelleme sunmayı umuyoruz ve Github'daki açık kaynak kod depomuzla her türlü geri bildirimi memnuniyetle karşılıyoruz.” ifadesini kullanıyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…