Blockchain analiz platformundan yeni hamle

Blockchain analiz platformundan yeni hamle
  • 08 Kasım 2019

Chainalysis Baş Gelir Görevlisi ve iki yeni Başkan Yardımcısını işe aldı...

Şirket, Perşembe günü yaptığı açıklamada Blockchain analiz platformu Chainalysis'in iş geliştirme ekibine üç yeni yönetici atadığını söyledi.

Jason Bonds, 11 yıldan fazla bir süre boyunca kimlik güvenliği şirketi Ping Identity'de iş hayatını geçirdikten sonra firmaya Genel Müdür Yardımcısı olarak katılacak. Chainalysis ayrıca, şirketin Kamu Sektöründen Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Chris Manouse’i ve Amerika’dan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Debra Brown’u işe alarak devam ettiriyor.

Chainalysis CEO'su ve kurucu ortağı Michael Gronager, “Üç yeni iş geliştirme yöneticimiz, her biri sektörler arasında küresel olarak büyümeye devam ettiğimiz için kritik önem taşıyan Chainalysis'e satış ve büyüme stratejisi deneyimi sunuyor” açıklamasını yapıyor.

Bu yılın başlarında, Chainalysis, Japon bankası Mitsubishi UFJ Financial and Benchmark'ın katılımıyla Accel liderliğinde 36 milyon dolarlık B Serisi turu sona erdirmişti.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.