Bitfinex'ten çalınan Bitcoin’in bir kısmı transfer edildi

Bitfinex'ten çalınan Bitcoin’in bir kısmı transfer edildi
  • 13 Ağustos 2019

2016 yılında kripto para borsası Bitfinex'ten çalınan Bitcoin'in bir kısmı bilinmeyen biz cüzdana taşındı.

Kripto para piyasası gözlem kaynağı Whale Alert, 2016 yılında Bitfinex'ten çalınan 340 bin dolara eş değer Bitcoin'in muhafaza edildiği cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana 12 Ağustos tarihinde aktarıldığını yazdı.

30 Bitcoin'in bilinmeyen bir cüzdana aktarılması ile ilgili Bitfinex tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

2016 yılında Bitfinex'ten bugün 1 trilyon 350 milyar dolara denk gelen 119 bin 756 Bitcoin çalınmıştı. 

Hırsızlığın yaşandığı dönemde Bitcoin'in fiyatı 650 dolar seviyesindeydi. Hırsızlık sebebiyle Bitcoin'in fiyatı 580 dolara gerilemişti.

Geçtiğimiz şubat ayında Bitfinex çalınan 27.66 Bitcoin'ini geri aldığını duyurmuştu. Fakat geriye kalan miktarın akıbeti hala belirsizliğini koruyor.

2019 yılı da Bitfinex için pek de olumlu gelişmelerin yaşandığı bir dönem olmuyor. Bitcoinist'in aktardığı veriye göre kripto para borsasının 850 milyon dolar değerindeki karantinalı fonlara odaklandığı söyleniyor.

New York Başsavcısının Bitfinex ve Tether basan kardeş şirketine karşı dava yürüttüğü de biliniyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ