Bitcoin'de kritik seviyelere oldukça yaklaşıldı...

Bitcoin'de kritik seviyelere oldukça yaklaşıldı...
  • 07 Kasım 2019

Analistler tarafından Bitcoin için kritik olarak gösterilen noktalara oldukça yaklaşıldı. Bunun yanında hareketli ortalamalar da yönü belirleyecek öneme sahip.

Peki Bitcoin'de kritik hareketli ortalamalar hangi seviyelere denk geliyor? Sıkışıklık ne yöne kırılabilir?

MEHMET ÇOBAN'IN ANALİZİNİ DİNLEMEK İÇİN VİDEOYA TIKLAYIN...

 

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.