Bitcoin Konferansı, öncü kimliğini 2020 etkinliğinde de sergileyecek 

Abone Ol
Bitcoin Konferansı, öncü kimliğini 2020 etkinliğinde de sergileyecek 
Onur Altan Tan
 • 15 Aralık 2019
 • Yazar:

  Küresel Bitcoin ve block zincir ailesi, endüstrinin geleceğini tartışmak için 16 ve 17 Ocak 2020’de Miami’de buluşacak. Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı (TNABC), 2013'ten bu yana 20 bin katılımcıya ev sahipliği yaptı. Her yıl artan katılım ve dünyanın dört bir yanından gelen destek, kripto paraların artık küçük bir gruba değil herkese hitap etmeye başladığını gösteriyor.

  2020 konferansının ana odak noktası, blok zincirinin ticari potansiyelini ortaya çıkaran kurumsal uygulamalar. Katılımcılar ayrıca, oturumlar dışındaki özel etkinlikte uluslararası kripto piyasasının en önemli isimleriyle de bir araya gelebilecek.

  TNABC, 2020 konferansında küresel finans ve teknoloji devi şirketlerin kurucuları dahil 60'tan fazla üst düzey konuşmacının yer alacağını açıkladı.

  TNABC’nin 2020 temaları yatırım, blok zinciri girişimleri, yasal uygulamalar ve düzenlemeler ile ademi merkeziyetçiliğin uluslararası tedarik zincirlerini nasıl etkilediği olacak.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Tnabc ile ilgili her şey

  Bitcoin Konferansı, öncü kimliğini 2020 etkinliğinde de sergileyecek 

  Bitcoin Konferansı, öncü kimliğini 2020 etkinliğinde de sergileyecek 

  Küresel Bitcoin ve block zincir ailesi, endüstrinin geleceğini tartışmak için 16 ve 17 Ocak 2020’de Miami’de buluşacak. Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı (TNABC), 2013'ten bu yana 20 bin ka...

  • 15 Aralık 2019
  Kripto para dünyası bu konferansı bekliyor

  Kripto para dünyası bu konferansı bekliyor

  16 ve 17 Ocak 2020’de, küresel Bitcoin ve blockchain topluluğu, endüstrinin geleceğini yaratmak için Miami’de buluşacak. Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı (TNABC), 2013'ten bu yana 20 bin...

  • 06 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.