Bitcoin borsası kraken mobil uygulamasını başlattı

Bitcoin borsası kraken mobil uygulamasını başlattı
  • 04 Kasım 2019

Kripto para borsası Kraken resmen, marj ticareti için destek içeren iOS ve Android için mobil işlem uygulamasını başlattı.

30 Ekim'de yayınlanan güncellemeye göre, Kraken Pro kripto alım satım uygulaması iOS ve Android'de kullanıma sunuldu. Uygulama, hareket halindeyken gelişmiş kripto işlemlerine olanak sağlayan “mobil-first” bir tasarıma sahip olan Kraken’in borsa işlemlerini kullanmaya benzer özellikler sunmak için tasarlanmış durumda.

Kraken ayrıca, yatırımcılara beş kat margin işlemi kabiliyeti ile 8 farklı kripto para biriminde margin alım satımına erişim sağlıyor. Yatırımcılar ayrıca uygulama içindeki pozisyonları açıp kapatabilir ve zararı durdur veya karı al işlemleri gibi gelişmiş emir türlerini ayarlayabilir.

Borsa ayrıca, işlem ücretlerinin her bir sipariş için kripto veya fiat cinsinden ödenmesini sağlayan özel bir ücret ödemesi kullanıyor.

Kraken, alım satım için yüzden fazla kripto aracı sunuyor. Bununla birlikte, piyasaya sürülen yeni margin ticareti, Bitcoin, Ethereum ve XRP de dahil olmak üzere bir avuç varlık ile sınırlı.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Bitcoin borsası ile ilgili her şey

Poloniex, pazar payında hafif bir darbe gördüğünü belirtti

Poloniex, pazar payında hafif bir darbe gördüğünü belirtti

Daha önce Circle tarafından yönetilen kripto para borsası Poloniex, yeni liderlik tarafından devralınmasının ardından bir rahatlama işareti görüyor. 2017 kripto patlaması sırasında e...

  • 26 Kasım 2019
Bitcoin borsası kraken mobil uygulamasını başlattı

Bitcoin borsası kraken mobil uygulamasını başlattı

Kripto para borsası Kraken resmen, marj ticareti için destek içeren iOS ve Android için mobil işlem uygulamasını başlattı. 30 Ekim'de yayınlanan güncellemeye göre, Kraken Pro kripto al...

  • 04 Kasım 2019
Dev Bitcoin borsası Poloniex, Circle’dan ayrıldı

Dev Bitcoin borsası Poloniex, Circle’dan ayrıldı

Amerika merkezli kripto para borsası Poloniex bugün bir duyuru yaparak Circle’dan ayrıldığını duyurdu.  Poloniex’in Circle’dan ayrılması aynı zamanda Amerikalı müşterilerine...

  • 23 Ekim 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.