''Bitcoin, Bill Gates'in konumunu sağlamlaştırır''

Abone Ol
''Bitcoin, Bill Gates'in konumunu sağlamlaştırır''
Gökçe Hürata
 • 15 Kasım 2020
 • Yazar:

  Galaxy Digital'in kurucusu ve CEO'su Mike Novogratz, Bill Gates'i tüm zamanların en iyisi olduğu için övdü. Bununla birlikte, multi-milyarderin Bitcoin'e sahip olması durumunda, bu durumun sağlamlaştırılabileceğini belirtti.

  Tek eksik parça Bitcoin

  Ünlü hedge fon yöneticisi, Microsoft'un kurucu ortağı Bill Gates'in BTC'ye sahip olup olmadığını merak etti; çünkü, Novogratz, böylece Bill Gates'in bir hayırsever ve yatırımcı olma başarılarını pekiştirebileceğini düşündü ve bir tweet aracılığıyla şöyle dedi:

  "Bill Gates tüm zamanların en iyisi ve büyüğüdür. İnanılmaz bir şirket kurdu, inanılmaz bir yatırımcı ve dünyanın en büyük hayırseveridir. Onun sarsıldığını hiç görmedim. Bir ayda çoğumuzun iki yılda okuduğundan daha fazla okuyor. BTC'nin sahibi olup olmadığını merak ediyorum. Bu onu sağlamlaştırır.”

  Bill Gates, Bitcoin'e karşı net bir bakış açısına sahip değil

  Bill Gates, Bitcoin ile ilgili karışık tepkiler gösterdi. Örneğin, 2014 yılında, BTC fiyatı yaklaşık 800 Dolar iken, bu düşük fiyatın onu heyecanlandırdığını kabul etti. Ayrıca, Bitcoin fiziksel olarak mevcut olmadan büyük işlemleri kolaylaştırdığı için heyecanlandı.

  Bununla birlikte, bir Reddit forumu sırasında, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin uyuşturucu kaçakçılığını, kara para aklamayı ve vergi kaçakçılığını kolaylaştırmak için kullanıldığını belirtti. 

  Bill Gates, Jeff Bezos, Joe Biden ve Elon Musk gibi diğer yüksek profilli figürler, Temmuz ayında, kendilerini bir Bitcoin aldatmacası içerisinde buldu. Bildirildiğine göre, kripto dolandırıcıları 100.000 Dolarlık kripto çaldı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Mikenovogratz ile ilgili her şey

  ''Bitcoin, Bill Gates'in konumunu sağlamlaştırır''

  ''Bitcoin, Bill Gates'in konumunu sağlamlaştırır''

  Galaxy Digital'in kurucusu ve CEO'su Mike Novogratz, Bill Gates'i tüm zamanların en iyisi olduğu için övdü. Bununla birlikte, multi-milyarderin Bitcoin'e sahip olması durumunda, bu durumun sağ...

  • 15 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.