BITCOIN 5000 DOLARI ZORLUYOR, MARKET YEŞİL RENGE BOYANDI

BITCOIN 5000 DOLARI ZORLUYOR, MARKET YEŞİL RENGE BOYANDI
  • 03 Nisan 2019

 

Lider Kripto para Bitcoin (BTC), dün geceki ralliyi takip ederek yükselişini sürdürdü ve diğer büyük kripto para birimleride güçlü bir büyüme kaydetti. BTC, 4.500 $ 'lık direnci kırdıktan sonrak şu anda 4.922 $ işlem görüyor. Kripto'nun haftalık kazancı %22'nin üzerinde.Kripto boğası Brian Kelly, bir sonraki Bitcoin hedefinin 6.000 $ olacağını öne sürdü.

 

Pazar kapitalizasyonuna göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), basın zamanında % 16'nın üzerinde günlük kazançlar görüyor. Altcoin şu an 165.50 $ seviyesinde işlem görüyor.

 

Ripple (XRP) da son 24 saat içinde yüzde 13 civarında bir artış kaydetti ve baskı anında 0.3523 $ seviyesinde işlem görüyor. Gün ortasında 0.348 $ 'a kadar yükselen XRP kademeli olarak yükselişini sürdürdü. Bununla birlikte İsviçre’nin ana borsa birimi olan SIX, pazardaki ilk ürün olduğunu iddia ederek, XRP tabanlı bir Borsa Ticareti Ürününü listeledi.

 

CoinMarketCap'teki ilk 20 kripto parası listesinde, tüm kripto paralar yeşil renkte olup, son 24 saatte % 0.53 ile% 44 arasında kazanımlar elde ettiler.

 

En yüksek kazananlar arasında Bitcoin Cash (BCH) yer alıyor. Günün en yüksek kazancını gören BCH yüzde 40'ten fazla artırarak 253.05 dolar civarında işlem görüyor. Bitcoin SV, yüzde 32'nin üzerinde ikinci en büyük kazanımı elde etti ve şu anda 84.28 $ işlem görüyor. Litecoin (LTC), %19 kazanımla 79.50 $ seviyesinde işlem görüyor. 

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, basım zamanı itibariyle 171,230 milyar dolar civarında.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ