Bitci.com Bodrum Golf Turnuvasında Şampiyonlar Belli Oldu

Bitci.com Bodrum Golf Turnuvasında Şampiyonlar Belli Oldu
  • 17 Aralık 2019

Kripto para piyasasına yeni bir heyecan getiren bitci.com tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Bodrum Golf Turnuvası’ seçkin davetli topluluğunun katılımıyla 16-17 Ağustos tarihlerinde gerçekleşti.

  

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir’in yanı sıra  Opet İcra Kurulu Başkanı Fikret Öztürk’ün de katıldığı turnuvada dereceye girenlere ödülleri 17 Ağustos gecesi yapılan muhteşem kapanış töreniyle verildi.

   

Dağlarca Çağlar tarafından gençler kategori ödüllerinin verilmesiyle başlayan ödül töreni, Bitci.com Genel Müdürü Onur Altan Tan’ın bitci.com’u anlattığı kısa bir sunumla devam etti.

  

Gece, Çağdaş Holding CEO’su Çağdaş Çağlar tarafından dereceye giren kadın golfçülere verilen ödüllerin ardından Opet İcra Kurulu Başkanı Fikret Başkanı Fikret Öztürk tarafından yapılan konuşmayla devam etti. Çağdaş Holding CFO’su Serkan Yılmaz tarafından verilen erkekler C kategorisi ödüllerinin ardından basın mensuplarına verilen aile fotoğrafıyla birlikte gece yerini müzik ve eğlenceye bıraktı.

  

  

  

BİTCİ.COM BODRUM GOLF CUP’TA DERECEYE GİRENLER

Gross Birincisi

Hüseyin Demirağ

 

Erkekler A Kategorisi

Birinci: Bora Arıcı

İkinci: Hüseyin Demirağ

Üçüncü: Necdet Soyer

 

Erkekler B Kategorisi

Birinci: Cahit Özalp

İkinci: Avni Ünal

Üçüncü: Ferruh Şenkaya

 

Erkekler C Kategorisi

Birinci: Barbaros Ökten

İkinci: Nejat Narin

Üçüncü: Suleyman Urakov

 

Kadınlar A Kategorisi

Birinci: Aynur Kutal

İkinci: Zühra Kırımgeri

Üçüncü: İlkin Durukan

 

Kadınlar B Kategorisi

Birinci: Ebru Yalçınkaya

İkinci: Ceyda İlhan

Üçüncü: Ayşe Özcan

 

Junior Kategorisi

Birinci: Arda Özyıldız

İkinci: Demir Kırımgeri

Üçüncü: Zeynep Sualp

 

Bayrağa En Yakın Atış

Erkekler: Nejat Narin

Kadınlar: Dilek Ertem

 

En Uzun Vuruş

Erkekler: Ali Gong

Kadınlar: Kristina Özsoy

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Çağdaş holding ile ilgili her şey

Bitci.com Bodrum Golf Turnuvasında Şampiyonlar Belli Oldu

Bitci.com Bodrum Golf Turnuvasında Şampiyonlar Belli Oldu

Kripto para piyasasına yeni bir heyecan getiren bitci.com tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Bodrum Golf Turnuvası’ seçkin davetli topluluğunun katılımıyla 16-17 Ağustos tarihlerinde ge...

  • 17 Aralık 2019
Kripto paralar şimdi de golf sahalarında

Kripto paralar şimdi de golf sahalarında

Türkiye’nin önde gelen kripto para alım-satım platformlarından Bitci.com tarafından 16-17 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Bitci.com Bodrum Golf Cup, golfseverleri bir araya getirecek. Turn...

  • 01 Ağustos 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.